Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzie110
miesi帷152
wszystkie342734

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow M這dziczki po I WTK
M這dziczki po I WTK 19/20 Drukuj

 

       

M這dziczki po I WTK 2019/20

         
                     

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

II

III

MW+MP

I

Razem

1.

2021

Ho責a

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

110

103

105

91

318

2.

2417

Wycichowska

Amelia

Gotyk Toru

2007

87

65

105

91

283

3.

237

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

81

65

85

91

257

4.

2024

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

52

47

70

69

191

5.

3963

Kowalska

Wiktoria

Orlik Kcynia

2007

30

41

38

47

126

6.

5680

璕owska

Maja

LUKS Ko豉czkowo

2008

33

0

35

57

125

7.

6806

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

36

33

24

39

108

8.

8246

S逝pska

Malwina

安iecki KTS

2008

28

31

0

42

101

9.

5681

Ma貫cka

Natalia

LUKS Ko豉czkowo

2008

0

36

24

40

100

10.

3962

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

22

2

24

44

90

11.

6250

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

20

28

24

38

90

12.

4669

Knapik

Marta

Krajna S瘼ólno

2009

11

30

13

28

71

13.

6798

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

20

28

13

20

68

14.

8710

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

28

0

0

31

59

15.

6814

安ierczy雟ka

Agata

Kusy Laskowice

2008

11

20

0

28

59

16.

8706

Czajkowska

Martyna

LUKS Orze Rynarzewo

2008

11

0

0

35

46

17.

1344

Fidala

Vanessa

BOSiR ULKS Barcin

2010

11

0

0

31

42

18.

6795

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

0

20

0

20

40

19.

8719

Wendland

Rozalia

LUKS Orze Rynarzewo

2008

0

0

0

36

36

20.

1345

Kwa郾iewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

0

0

0

34

34

21.

4672

Nowak

Zofia

Krajna S瘼ólno

2010

0

22

0

12

34

22-23

8702

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orze Rynarzewo

2009

0

0

0

28

28

 

8716

Mensch

Martyna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

0

0

0

28

28

24-29

7198

Rogulska

Julia

LUKS Che軛no

2010

0

0

0

20

20

 

4676

Jesse

Natalia

Krajna S瘼ólno

2011

0

0

0

20

20

 

8704

B豉瞠jewska

Maja

LUKS Orze Rynarzewo

2009

0

0

0

20

20

 

8705

Bry豉

Zuzanna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

0

0

0

20

20

 

8717

Miku豉

Ma貪orzata

LUKS Orze Rynarzewo

2009

0

0

0

20

20

 

8720

Witkowska

Zuzanna

LUKS Orze Rynarzewo

2008

0

0

0

20

20

30-32

4678

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna S瘼ólno

2011

0

0

0

12

12

 

8703

Belter

Zuzanna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

0

0

0

12

12

 

8711

Lian

Aleksandra

LUKS Orze Rynarzewo

2009

0

0

0

12

12

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz