Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj21
tydzień130
miesiąc172
wszystkie342754

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Seniorzy po I WTK
Seniorzy po I WTK 19/20 Drukuj

 

       

Seniorzy po I WTK 2019/20

         
                     

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

III

MW+MP

I

Razem

1.

281

Dyjas

Jakub

Energa KTS Toruń

95

0

0

220

0

lista św.

2.

268

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

250

275

300

274

849

3.

269

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

250

220

220

198

690

4.

7987

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

160

205

220

233

658

5.

7986

Golla

Marco

Olimpia Grudziądz

 

220

125

120

156

501

6.

57

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

180

160

160

130

500

7.

270

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

0

145

120

130

395

8.

276

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

125

75

107

81

313

9.

277

Werner

Jakub

Energa KTS Toruń

0

105

95

110

97

312

10.

271

Woskowicz

Marcin

Energa KTS Toruń

94

85

85

115

68

285

11.

7988

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

90

90

0

97

277

12.

2157

Maćkowiak

Wojciech

Pogoń Mogilno

82

72

77

107

64

256

13.

274

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

62

82

88

72

242

14.

3094

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

4

68

61

88

74

230

15.

7342

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

60

0

88

40

188

16.

5540

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

 

70

98

40

168

17.

2410

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

40

0

88

40

168

18.

6643

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

53

72

0

40

165

19.

7985

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

18

0

92

25

135

20.

233

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

0

78

25

128

21.

231

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

18

0

78

25

121

22.

3080

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

0

74

0

40

114

23.

6637

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

0

40

0

0

53

93

24.

2402

Jarząbkowski

Paweł

KS Gotyk Toruń

2

53

0

0

40

93

25.

7340

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

25

0

0

53

78

26.

6650

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

53

0

0

25

78

27.

4660

Brieger

Michał

Krajna Sępólno

83

0

0

0

70

70

28.

6639

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

40

0

0

25

65

29.

4665

Mojka

Piotr

Krajna Sępólno

94

0

0

0

64

64

30-31

4671

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

0

0

0

60

60

 

5056

Ziółkowski

Grzegorz

LZS Jastrzębie

88

0

0

0

60

60

32-33

3090

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

0

0

0

53

53

 

4663

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

0

0

0

53

53

34-35

 

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

25

0

0

25

50

 

7336

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

3

25

0

0

25

50

36-37

6638

Łukaszewski

Krystian

UKS OSiR Brodnica

87

0

0

0

40

40

 

915

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

0

0

0

40

40

38.

3584

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

3

0

0

0

25

25

39-43

6648

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

3

0

0

0

18

18

 

914

Kulpiński

Marcin

Piast Kruszwica

75

0

0

0

18

18

 

283

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

0

0

0

18

18

 

4675

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

3

0

0

0

18

18

 

912

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

0

0

0

18

18

                     

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz