Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj21
wczoraj23
tydzień179
miesiąc565
wszystkie344506

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow II WTK Kadetów
II WTK Kadetów 19/20 Drukuj

       

II WTK Kadetów 2019/20

   
   

10.11.2019 Gniewkowo

         
               

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

2018

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

60

awans do II Grand Prix

2.

6441

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

57

 

3.

2019

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

54

 

4.

232

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

52

 

5.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

50

 

6.

4666

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

48

 

7.

6069

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

46

 

8.

2398

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

44

 

9.

926

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

2006

42

 

10.

3093

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

40

 

11-12

5628

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

38

 

 

4668

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

38

 

13-16

7359

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2005

33

 

 

4478

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

33

 

 

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

33

 

 

5062

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

33

 

17-24

3581

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

24

 

 

5604

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

24

 

 

4667

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

24

 

 

5608

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

24

 

 

240

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

24

 

 

7344

Czekała

Mateusz

Olimpia Unia Grudziądz

2008

24

 

 

5584

Kowalski

Piotr

Energa KTS Toruń

2006

24

 

 

5061

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

24

 

25-32

3083

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

13

 

 

4479

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

13

 

 

5603

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

13

 

 

3088

Karolkiewicz

Bartłomiej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

13

 

 

4484

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

13

 

 

5057

Cieślak

Aleksander

LZS Jastrzębie

2007

13

 

 

5556

Dereszewski

Michał

Energa KTS Toruń

2007

13

 

 

10251

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

13

 

33-39

3582

Krawczyk

Kamil

IKTS Noteć Inowrocław

2007

9

 

 

5059

Krzewiński

Mikołaj

LZS Jastrzębie

2006

9

 

 

5552

Bołądź

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2008

9

 

 

5582

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

9

 

 

4833

Łopacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

9

 

 

4831

Brzeski

Krystian

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

9

 

 

7343

Czekała

Marek

Olimpia Unia Grudziądz

2006

9

 

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz