Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj22
tydzień5
miesiąc5
wszystkie341253

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow II WTK Kadetek
II WTK Kadetek 19/20 Drukuj

 

      

II WTK Kadetek 2019/20

       
   

10.11.2019 Gniewkowo

             
                   

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

II

     

1.

5587

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

60

awans do II Grand Prix

   

2.

2411

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toruń

2006

57

     

3.

2417

Wycichowska

Amelia

KS Gotyk Toruń

2007

54

     

4.

2026

Osińska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2006

52

     

5.

237

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

50

     

6.

6811

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

48

     

7.

5680

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

46

     

8.

3963

Kowalska

Wiktoria

Orlik Kcynia

2007

44

     

9.

2024

Krause

Agata

EMDEK Bydgoszcz

2009

42

     

10.

6807

Rujner

Lilianna

Kusy Laskowice

2006

40

     

11-12

6801

Kamrowska

Marcelina

Kusy Laskowice

2005

38

     

 

3962

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

38

     

13-16

6815

Winklarz

Malwina

Kusy Laskowice

2006

33

     

 

6439

Jabłońska

Wiktoria

Piast Łasin

2006

33

     

 

1346

Ratajczak

Julia

BOSiR UZTS Barcin

2010

33

     

 

1345

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR UZTS Barcin

2010

33

     

17-23

6806

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

24

     

 

5681

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

2008

24

     

 

4669

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

24

     

 

1344

Fidala

Vannessa

BOSiR UZTS Barcin

2010

24

     

 

7198

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

24

     

 

4825

Horstmann

Kinga

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

24

     

 

1342

Ratajczak

Zofia

BOSiR UZTS Barcin

2011

24

     
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz