Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj22
tydzie3
miesi帷3
wszystkie341251

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow II WTK M這dziczek
II WTK M這dziczek 19/20 Drukuj

 

      

II WTK M這dziczek 2019/20

       
   

24.11.2019 Z這toria

             
                   

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

II

     

1.

3963

Kowalska

Wiktoria

Orlik Kcynia

2007

50

awans do II Grand Prix

 

2.

5680

璕owska

Maja

LUKS Ko豉czkowo

2008

47

     

3.

3962

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

44

     

4.

8246

S逝pska

Malwina

安iecki KTS

2008

42

     

5.

5681

Ma貫cka

Natalia

LUKS Ko豉czkowo

2008

40

     

6.

6806

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

39

     

7.

8710

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

38

     

8.

6798

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

36

     

9.

4669

Knapik

Marta

Krajna S瘼ólno

2009

35

     

10.

8706

Czajkowska

Martyna

LUKS Orze Rynarzewo

2008

34

     

11-12

8719

Wendland

Rozalia

LUKS Orze Rynarzewo

2008

31

     

 

8716

Mensch

Martyna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

31

     

13-16

6250

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

28

     

 

1345

Kwa郾iewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

28

     

 

7198

Rogulska

Julia

LUKS Che軛no

2010

28

     

 

8705

Bry豉

Zuzanna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

28

     

17-24

8702

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orze Rynarzewo

2009

20

     

 

8704

B豉瞠jewska

Maja

LUKS Orze Rynarzewo

2009

20

     

 

8717

Miku豉

Ma貪orzata

LUKS Orze Rynarzewo

2009

20

     

 

4678

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna S瘼ólno

2011

20

     

 

8703

Belter

Zuzanna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

20

     

 

8711

Lian

Aleksandra

LUKS Orze Rynarzewo

2009

20

     

 

8715

Majdan

Lena

LUKS Orze Rynarzewo

2008

20

     

 

6813

Szymaniak

Nikole

Kusy Laskowice

2009

20

     

25-26

6795

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

13

     

 

8720

Witkowska

Zuzanna

LUKS Orze Rynarzewo

2008

13

     

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz