Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj22
tydzień32
miesiąc32
wszystkie341280

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow II WTK Juniorów
II WTK Juniorów 19/20 Drukuj

 

      

II WTK Juniorów 2019/20

   
   

17.11.2019 Inowrocław

         
               

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

3090

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

70

awans do II Grand Prix

2.

2018

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

66

 

3.

7342

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

62

 

4.

2410

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

59

 

5.

2409

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

2006

57

 

6.

6650

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

55

 

7.

4675

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

53

 

8.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

51

 

9-10

3597

Maruszak

Jakub

LUKS Chełmno

2002

49

 

 

2025

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

49

 

11-12

4671

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

45

 

 

7340

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

45

 

13-16

2402

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

39

 

 

4481

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

39

 

 

283

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

39

 

 

6441

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

39

 

17-24

233

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

28

 

 

915

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

28

 

 

2027

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

28

 

 

232

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

28

 

 

7336

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

28

 

 

4485

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

28

 

 

926

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

2006

28

 

 

7358

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

2004

28

 

25-32

5589

Lewandowski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2002

16

 

 

4673

Raith

Albert

Krajna Sępólno

2002

16

 

 

4666

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

16

 

 

2020

Grocki

Kacper

Emdek Bydgoszcz

2002

16

 

 

10501

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

16

 

 

4668

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

16

 

 

4479

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

16

 

 

3093

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

16

 

33-42

4667

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

10

 

 

4421

Byczyński

Marcin

Baszta Żnin

2004

10

 

 

5628

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

10

 

 

5577

Juda

Igor

Energa KTS Toruń

2004

10

 

 

6381

Barganowski

Stanisław

Flisak Złotoria

2004

10

 

 

3582

Krawczyk

Kamil

IKTS Noteć Inowrocław

2007

10

 

 

3581

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

10

 

 

4478

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

10

 

 

4484

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

10

 

 

3086

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

10

 
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz