Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj22
tydzień30
miesiąc30
wszystkie341278

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow II WTK Żaczek
II WTK Żaczek 19/20 Drukuj

       

     

II WTK Żaczek 2019/20

     
   

8.12.2019 Laskowice

       
               

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

1345

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

40

Awans do II Grand Prix

2.

239

Hawełko

Sara

LUKS Chełmno

2009

37

 

3.

8710

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

35

 

4.

7198

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

33

 

5.

9878

Hawełko

Marta

LUKS Chełmno

2011

32

 

6.

6250

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

31

 

7.

8705

Bryła

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

30

 

8.

8702

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

29

 

9.

1344

Fidala

Vanessa

BOSiR ULKS Barcin

2010

28

 

10.

6813

Szymaniak

Nicol

Kusy Laskowice

2010

27

 

11-12

8716

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

25

 

 

5634

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2013

25

 

13-16

4672

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

22

 

 

8711

Lian

Aleksandra

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

22

 

 

8704

Błażejewska

Maja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

22

 

 

6805

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

22

 

17-24

8717

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

16

 

 

6795

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

16

 

 

8703

Belter

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

16

 

 

7197

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

16

 

 

4676

Jesse

Natalia

Krajna Sępólno

2011

16

 

 

4678

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2011

16

 

 

7202

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

16

 

 

7204

Wichlińska

Zofia

LUKS Chełmno

2012

16

 

25-26

7196

Kowalska

Aleksandra

LUKS Chełmno

2011

10

 

 

7203

Rybka

Emilia

LUKS Chełmno

2011

10

 

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz