Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzień41
miesiąc83
wszystkie342665

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Kadeci po II WTK
Kadeci po II WTK 19/20 Drukuj

 

      

Kadeci po II WTK 2019/20

         
                     

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

MW+MP

I

II

Razem

1.

3278

Franc

Igor

Gwiazda Bydgoszcz

2005

68

90

101

82

273

2.

2409

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

2006

70

0

82

70

222

3.

2018

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

54

59

70

70

199

4.

6441

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

52

59

70

60

189

5.

2019

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

65

0

48

54

167

6.

232

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

49

0

52

52

153

7.

6069

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

42

0

46

46

134

8.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

29

0

54

50

133

9.

4666

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

33

0

50

48

131

10.

5628

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

0

53

38

38

129

11.

2398

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

43

0

40

44

127

12.

3093

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

0

43

33

40

116

13.

7359

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2005

24

49

33

33

115

14.

4668

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

19

0

38

38

95

15.

926

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

2006

38

0

13

42

93

16.

3581

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

0

49

13

24

86

17.

3083

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

38

0

33

13

84

18.

4478

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

24

0

24

33

81

19.

6800

Czerwiński

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

24

43

13

0

80

20.

4479

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

33

0

24

13

70

21.

5604

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

0

0

42

24

66

22.

4667

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

0

0

33

24

57

23.

5603

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

0

0

44

13

57

24-26

5608

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

0

0

24

24

48

 

240

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

0

0

24

24

48

 

7344

Czekała

Mateusz

Olimpia Unia Grudziądz

2008

0

0

24

24

48

27.

7341

Charzyński

Jakub

Olimpia Unia Grudziądz

2005

24

0

24

0

48

28.

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

0

0

13

33

46

29.

5062

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

0

0

0

33

33

30.

5584

Kowalski

Piotr

Energa KTS Toruń

2006

0

0

9

24

33

31-32

3088

Karolkiewicz

Bartłomiej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

0

0

13

13

26

 

4484

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

0

0

13

13

26

33.

5061

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

0

0

0

24

24

34-35

6812

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2007

0

0

24

0

24

 

7364

Zaborowski

Igor

Olimpia Unia Grudziądz

2008

0

0

24

0

24

36-38

5057

Cieślak

Aleksander

LZS Jastrzębie

2007

0

0

0

13

13

 

5556

Dereszewski

Michał

Energa KTS Toruń

2007

0

0

0

13

13

 

10251

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

0

0

0

13

13

39-40

3095

Zieliński

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2007

0

0

13

0

13

 

242

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

0

0

13

0

13

41-47

3582

Krawczyk

Kamil

IKTS Noteć Inowrocław

2007

0

0

0

9

9

 

5059

Krzewiński

Mikołaj

LZS Jastrzębie

2006

0

0

0

9

9

 

5552

Bołądź

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2008

0

0

0

9

9

 

5582

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

0

0

0

9

9

 

4833

Łopacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

0

0

0

9

9

 

4831

Brzeski

Krystian

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

0

0

0

9

9

 

7343

Czekała

Marek

Olimpia Unia Grudziądz

2006

0

0

0

9

9

48.

4480

Dahm

Alan

Sokół Gniewkowo

2009

0

0

9

0

9

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz