Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzień41
miesiąc83
wszystkie342665

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Kadetki po II WTK
Kadetki po II WTK 19/20 Drukuj

 

       

Kadetki po II WTK 2019/20

         
                     

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

III

MW+MP

I

II

Razem

1.

2021

Hołda

Karolina

EMDEK Bydgoszcz

2007

117

0

117

86

320

2.

3579

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

104

0

86

82

272

3.

236

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

78

65

101

82

261

4.

4670

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

76

0

86

74

236

5.

237

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

63

0

74

82

219

6.

6811

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

50

65

54

74

193

7.

2417

Wycichowska

Amelia

KS Gotyk Toruń

2007

57

0

82

54

193

8.

2411

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toruń

2006

52

0

42

60

154

9.

5587

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

0

0

70

82

152

10.

6801

Kamrowska

Marcelina

Kusy Laskowice

2005

42

61

38

38

141

11.

6815

Winklarz

Malwina

Kusy Laskowice

2006

46

0

33

33

112

12.

2026

Osińska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2006

0

0

48

52

100

13.

2024

Krause

Agata

EMDEK Bydgoszcz

2009

0

0

52

42

94

14.

6807

Rujner

Lilianna

Kusy Laskowice

2006

0

0

38

40

78

15.

6806

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

0

0

44

24

68

16.

6439

Jabłońska

Wiktoria

Piast Łasin

2006

0

0

33

33

66

17.

5681

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

2008

0

0

40

24

64

18.

1346

Ratajczak

Julia

BOSiR UZTS Barcin

2010

0

0

27

33

60

19.

4669

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

0

0

33

24

57

20-21

1344

Fidala

Vannessa

BOSiR UZTS Barcin

2010

0

0

27

24

51

 

7198

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

0

0

27

24

51

22.

5680

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

0

0

0

46

46

23.

3963

Kowalska

Wiktoria

Orlik Kcynia

2007

0

0

0

44

44

24.

4483

Papiernik

Nadia

Sokół Gniewkowo

2006

0

0

46

0

46

25.

3962

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

0

0

0

38

38

26.

1345

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR UZTS Barcin

2010

0

0

0

33

33

27.

4482

Papiernik

Laura

Sokół Gniewkowo

2006

0

0

33

0

33

28.

6798

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

0

0

27

0

27

29-30

4825

Horstmann

Kinga

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

0

0

0

24

24

 

1342

Ratajczak

Zofia

BOSiR UZTS Barcin

2011

0

0

0

24

24

                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz