Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzień110
miesiąc152
wszystkie342734

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Seniorzy po II WTK
Seniorzy po II WTK 19/20 Drukuj

 

       

Seniorzy po II WTK 2019/20

         
                     

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

MW+MP

I

II

Razem

1.

281

Dyjas

Jakub

Energa KTS Toruń

95

0

220

0

0

lista św.

2.

268

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

275

300

274

233

849

3.

7987

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

205

220

233

198

658

4.

269

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

220

220

198

168

638

5.

57

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

160

160

130

130

450

6.

270

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

145

120

130

156

431

7.

7986

Golla

Marco

Olimpia Grudziądz

98

125

120

156

116

401

8.

277

Werner

Jakub

Energa KTS Toruń

0

95

110

97

72

302

9.

276

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

75

107

81

85

273

10.

7988

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

90

0

97

81

268

11.

271

Woskowicz

Marcin

Energa KTS Toruń

94

85

115

68

0

268

12.

2157

Maćkowiak

Wojciech

Pogoń Mogilno

82

77

107

64

74

258

13.

274

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

82

88

72

0

242

14.

3094

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

4

61

88

74

77

239

15.

5540

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

70

98

40

53

221

16.

7985

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

0

92

25

60

177

17.

6643

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

72

0

40

60

172

18-19

7342

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

0

88

40

25

153

 

2410

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

0

88

40

25

153

20.

233

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

0

78

25

40

143

21.

3090

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

0

0

53

70

123

22.

231

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

0

78

25

17

120

23.

7340

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

0

0

53

64

117

24.

3080

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

74

0

40

0

114

25.

3598

Rumiński

Hubert

LUKS Chełmno

1

0

88

0

25

113

26.

4660

Brieger

Michał

Krajna Sępólno

83

0

0

70

40

110

27.

4663

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

0

0

53

53

106

28.

4665

Mojka

Piotr

Krajna Sępólno

94

0

0

64

40

104

29.

4671

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

0

0

60

40

100

30.

7324

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

0

0

78

0

17

95

31.

2402

Jarząbkowski

Paweł

KS Gotyk Toruń

2

0

0

40

40

80

32.

6639

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

0

0

25

53

78

33.

6636

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

0

0

0

68

68

34.

6650

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

0

0

25

40

65

35.

2160

Wojewódka

Michał

Pogoń Mogilno

74

0

0

0

64

64

36.

5056

Ziółkowski

Grzegorz

LZS Jastrzębie

88

0

0

60

0

60

37.

6648

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

3

0

0

18

40

58

38.

1659

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

0

0

0

53

53

39.

6637

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

0

0

0

53

0

53

40-41

7989

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

0

0

25

25

50

 

7336

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

3

0

0

25

25

50

42.

283

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

0

0

18

25

43

43.

5528

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

0

0

0

40

40

44-45

6638

Łukaszewski

Krystian

UKS OSiR Brodnica

87

0

0

40

0

40

 

915

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

0

0

40

0

40

46.

4675

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

3

0

0

18

17

35

47-78

9833

Lepak

Bartosz

Krajna Sępólno

89

0

0

0

25

25

 

2014

Witucki

Marcin

Emdek Bydgoszcz

93

0

0

0

25

25

49.

3584

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

3

0

0

25

0

25

50-51

914

Kulpiński

Marcin

Piast Kruszwica

75

0

0

18

0

18

 

912

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

0

0

18

0

18

52-64

6364

Wojnerowicz

Robert

GLKS Cis Cekcyn

77

0

0

0

17

17

 

6365

Gumiński

Henryk

GLKS Cis Cekcyn

38

0

0

0

17

17

 

2012

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

0

0

0

17

17

 

6372

Lipkowski

Aleksy

GLKS Cis Cekcyn

3

0

0

0

17

17

 

6363

Pollok

Paweł

GLKS Cis Cekcyn

64

0

0

0

17

17

 

6587

Lipowski

Daniel

GLKS GOK Rogóźno

70

0

0

0

17

17

 

6589

Staszczyk

Łukasz

GLKS GOK Rogóźno

93

0

0

0

17

17

 

6367

Rydzkowski

Bartosz

GLKS Cis Cekcyn

99

0

0

0

17

17

 

6371

Słomiński

Błażej

GLKS Cis Cekcyn

96

0

0

0

17

17

 

6373

Zaremba

Dominik

GLKS Cis Cekcyn

5

0

0

0

17

17

 

6366

Bogun

Mariusz

GLKS Cis Cekcyn

78

0

0

0

17

17

 

6362

Piesik

Marek

GLKS Cis Cekcyn

91

0

0

0

17

17

 

5526

Kuźniacki

Jeremi

Energa KTS Toruń

93

0

0

0

17

17

65.

6360

Słomiński

Tomasz

GLKS Cis Cekcyn

92

0

0

0

15

15

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz