Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj13
wczoraj23
tydzień81
miesiąc490
wszystkie344431

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Juniorzy po II WTK
Juniorzy po II WTK 19/20 Drukuj

 

       

Juniorzy po II WTK 2019/20

         
                     

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

MW+MP

I

II

Razem

1.

274

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2002

190

220

108

120

530

2.

3094

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2004

80

0

120

129

329

3.

3090

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

74

0

84

90

248

4.

2410

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

63

73

70

70

213

5.

3597

Maruszak

Jakub

LUKS Chełmno

2002

70

81

59

49

210

6.

7342

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

57

77

62

62

201

7.

4671

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

49

73

66

45

188

8.

4675

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

45

69

57

53

179

9.

2025

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

53

57

0

49

159

10.

283

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

39

0

45

70

154

11.

6650

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

32

57

39

55

151

12.

2409

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

2006

39

0

53

57

149

13.

2402

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

32

57

51

39

147

14.

4481

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

51

57

28

39

147

15.

6441

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

45

0

45

39

129

16.

233

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

32

57

28

28

117

17.

2018

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

0

0

49

66

115

18.

5589

Lewandowski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2002

28

57

16

16

101

19.

2027

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

32

40

28

28

100

20.

7336

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

28

40

16

28

96

21.

6648

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

0

57

39

0

96

22.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

16

0

28

51

95

23.

232

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

28

0

39

28

95

24.

915

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

39

0

28

28

95

25.

7340

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

0

0

49

45

94

26.

2020

Grocki

Kacper

Emdek Bydgoszcz

2002

10

40

0

16

66

27.

4673

Raith

Albert

Krajna Sępólno

2002

10

29

16

16

61

28.

4485

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

16

0

16

28

60

29.

926

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

2006

0

0

28

28

56

30.

4666

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

16

0

16

16

48

31.

2398

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

2006

16

0

28

0

44

32.

543

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

0

0

39

0

39

33.

4667

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

10

0

16

10

36

34-35

4668

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

16

0

0

16

32

 

4479

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

16

0

0

16

32

36.

7358

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

2004

0

0

0

28

28

37.

3093

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

10

0

0

16

26

38-39

5628

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

10

0

0

10

20

 

3581

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

10

0

0

10

20

40.

10501

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

0

0

0

16

16

41.

917

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

0

0

16

0

16

42-48

4421

Byczyński

Marcin

Baszta Żnin

2004

0

0

0

10

10

 

5577

Juda

Igor

Energa KTS Toruń

2004

0

0

0

10

10

 

6381

Barganowski

Stanisław

Flisak Złotoria

2004

0

0

0

10

10

 

3582

Krawczyk

Kamil

IKTS Noteć Inowrocław

2007

0

0

0

10

10

 

4478

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

0

0

0

10

10

 

4484

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

0

0

0

10

10

 

3086

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

0

0

0

10

10

                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz