Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj22
tydzień30
miesiąc30
wszystkie341278

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Żak po II WTK
Żak po II WTK 19/20 Drukuj

 

       

                     

Żacy po II WTK 2019/20

         
                     

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

MP-MW

I

II

Razem

1.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

79

60

71

62

212

2.

5582

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

42

50

55

52

157

3.

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

28

34

46

48

128

4.

2407

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

30

28

46

40

116

5.

3092

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

8

27

32

35

94

6.

5570

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

23

18

33

30

86

7.

6253

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kujawski

2009

22

27

25

33

85

8.

3087

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

16

27

22

31

80

9.

5559

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

17

18

29

32

79

10.

8245

Pakowski

Igor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

17

0

30

29

76

11.

242

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

17

0

28

27

72

12.

8709

Kołodziej

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

17

18

31

22

71

13.

6808

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

8

18

25

22

65

14.

6383

Pieszak

Adam

Flisak Złotoria

2010

0

0

35

28

63

15.

8714

Łukaszewski

Paweł

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

17

18

22

22

62

16.

6796

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

16

18

22

22

62

17.

2418

Afrykański

Wojciech

Gotyk Toruń

2011

9

0

27

25

61

18.

4480

Dahm

Alan

Sokół Gniewkowo

2010

0

11

22

18

51

19.

8247

Zielony

Wiktor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

0

0

16

25

41

20.

8718

Milanowski

Norbert

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

8

5

11

18

37

21.

2022

Hołda

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

0

0

16

18

34

22.

8708

Gawiński

Franciszek

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

5

11

16

0

32

23.

5541

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

0

0

0

18

18

24-25

7205

Kruszyński

Bartosz

LUKS Chełmno

2011

0

0

16

0

16

 

5545

Szymanski

Tymon

Energa KTS Toruń

2010

0

0

16

0

16

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz