Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzień109
miesiąc151
wszystkie342733

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Żaczka po II WTK
Żaczka po II WTK 19/20 Drukuj

 

       

     

Żaczki po II WTK 2019/20

           
                     

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

MP-MW

I

II

Razem

1.

2024

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

85

70

82

82

249

2.

3962

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

41

50

62

71

183

3.

6806

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

42

34

59

55

156

4.

4669

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

28

45

55

46

146

5.

1345

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

34

27

55

52

141

6.

8710

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

41

31

33

35

109

7.

239

Hawełko

Sara

LUKS Chełmno

2009

28

31

37

37

105

8.

1346

Ratajczak

Julia

BOSiR ULKS Barcin

2010

30

0

28

40

98

9.

8705

Bryła

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

17

27

25

30

82

10.

9878

Hawełko

Marta

LUKS Chełmno

2011

16

18

29

32

79

11.

8702

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

17

18

31

29

78

12.

1344

Fidala

Vanessa

BOSiR ULKS Barcin

2010

23

18

27

28

78

13.

8716

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

25

27

25

25

77

14.

4672

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

17

27

22

22

71

15.

8717

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

22

18

30

16

70

16.

6250

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

0

0

32

31

63

17.

7198

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

0

0

22

33

55

18.

8704

Błażejewska

Maja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

8

18

0

22

48

19.

8711

Lian

Aleksandra

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

8

0

16

22

46

20.

6795

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

8

0

22

16

46

21.

8703

Belter

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

8

13

16

16

45

22.

6813

Szymaniak

Nicol

Kusy Laskowice

2010

16

0

0

27

43

23.

5634

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2013

0

0

16

25

41

24.

7197

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

0

0

22

16

38

25-28

4676

Jesse

Natalia

Krajna Sępólno

2011

0

0

16

16

32

 

4678

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2011

0

0

16

16

32

 

7202

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

0

0

16

16

32

 

7204

Wichlińska

Zofia

LUKS Chełmno

2012

0

0

16

16

32

29.

7196

Kowalska

Aleksandra

LUKS Chełmno

2011

0

0

16

10

26

30.

6805

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

0

0

0

22

22

31.

7203

Rybka

Emilia

LUKS Chełmno

2011

0

0

11

10

21

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz