Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj22
tydzie31
miesi帷31
wszystkie341279

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow III WTK M這dzik闚
III WTK M這dzik闚 19/20 Drukuj

       

III WTK M這dzików 2019/20

   
   

Z這toria 23.02.2020

         
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

III

 

1.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

50

awans do III Grand Prix

2.

4666

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

47

 

3.

5608

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toru

2008

44

 

4.

4668

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

42

 

5.

5604

R瘯as

Mi這sz

Energa KTS Toru

2008

40

 

6.

7364

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudzi康z

2008

39

 

7.

4478

Bia趾a

Krzysztof

Sokó Gniewkowo

2007

38

 

8.

5061

S豉bkowski

Jakub

LZS Jastrz瑿ie

2008

36

 

9-10

5062

S豉bkowski

Patryk

LZS Jastrz瑿ie

2007

34

 

 

5057

Cie郵ak

Aleksander

LZS Jastrz瑿ie

2007

34

 

11-12

5556

Dereszewski

Micha

Energa KTS Toru

2007

31

 

 

5582

Korzus

Julian

Energa KTS Toru

2010

31

 

13-16

5603

R瘯as

Maciej

Energa KTS Toru

2008

28

 

 

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Che軛no

2009

28

 

 

7344

Czeka豉

Mateusz

Olimpia Grudzi康z

2008

28

 

 

2407

Krzy瘸nowski

Jakub

Gotyk Toru

2010

28

 

17-24

240

Krukowski

Franciszek

LUKS Che軛no

2008

20

 

 

4484

Stec

Oliwer

Sokó Gniewkowo

2007

20

 

 

242

Wichli雟ki

Franciszek

LUKS Che軛no

2009

20

 

 

6384

Pieszak

Stanis豉w

Flisak Z這toria

2008

20

 

 

6251

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kuj.

2007

20

 

 

6379

Czy

Franciszek

Flisak Z這toria

2008

20

 

 

5569

Grabowski

Ksawery

Energa KTS Toru

2007

20

 

 

6380

Maciejewski

Karol

Flisak Z這toria

2007

20

 

25-32

6383

Pieszak

Adam

Flisak Z這toria

2010

11

 

 

5546

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toru

2008

11

 

 

2029

痂udzi雟ki

Bartosz

Emdek Bydgoszcz

2008

11

 

 

6382

Cie郵ewicz

Stanis豉w

Flisak Z這toria

2007

11

 

 

8248

Kempa

Olaf

安iecki KTS

2008

11

 

 

6253

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kuj.

2009

11

 

 

3582

Krawczyk

Kamil

IKTS Note Inowroc豉w

2007

11

 

 

10973

Paw這wski

Oskar

Olimpia Grudzi康z

2008

11

 

33-48

5552

Bo陰d

Krzysztof

Energa KTS Toru

2008

6

 

 

5557

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toru

2007

6

 

 

3092

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

6

 

 

6796

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2008

6

 

 

6808

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

6

 

 

3087

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

6

 

 

6802

Ko速onowski

Oliwier

Kusy Laskowice

2008

6

 

 

6804

Ligmanowski

Jakub

Kusy Laskowice

2008

6

 

 

2022

Ho責a

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

6

 

 

9730

Gaw璠a

Aleksander

IKTS Note Inowroc豉w

2008

6

 

 

5559

Dymi雟ki

Kacper

Energa KTS Toru

2009

6

 

 

5570

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toru

2010

6

 

 

5541

Rosi雟ki

Tytus

Energa KTS Toru

2010

6

 

 

11080

K瘼ski

Roman

Energa KTS Toru

2007

6

 

 

11088

Jacu雟ki

Pawe

Energa KTS Toru

2007

6

 

 

10949

Gondek

Mi這sz

Kusy Laskowice

2007

6

 

49-51

11079

Skorulski

Adam

Energa KTS Toru

2008

5

 

 

10928

Gotowalski

Jakub

IKTS Note Inowroc豉w

2007

5

 

 

10875

Maciejewski

Bartosz

Tytan 65 bydgoszcz

2010

5

 

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz