Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj91
wczoraj165
tydzień91
miesiąc2580
wszystkie397949

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow III WTK Seniorów
III WTK Seniorów 19/20 Drukuj

       

III WTK Seniorów

       
   

5.01.2020 Inowrocław

             
                   

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

     

1.

57

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

90

awans do III Grand Prix

 

2.

7988

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

85

     

3.

3077

Dziadek

Kamil

Gwiazda Bydgoszcz

0

81

     

4.

270

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

77

     

5.

3094

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

4

74

     

6.

7986

Golla

Marco

Olimpia Grudziądz

98

72

     

7.

2157

Maćkowiak

Wojciech

Pogoń Mogilno

82

70

     

8.

276

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

68

     

9-12

7985

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

62

     

 

6636

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

62

     

 

5056

Ziółkowski

Grzegorz

LZS Jastrzębie

88

62

     

 

1659

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

62

     

13-16

7340

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

53

     

 

4665

Mojka

Piotr

Krajna Sępólno

94

53

     

 

9833

Lepak

Bartosz

Krajna Sępólno

89

53

     

 

2018

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

5

53

     

17-24

277

Werner

Jakub

Energa KTS Toruń

0

40

     

 

274

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

40

     

 

6643

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

40

     

 

3090

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

40

     

 

4660

Brieger

Michał

Krajna Sępólno

83

40

     

 

7989

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

40

     

 

2012

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

40

     

 

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

9

40

     

25-32

7342

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

25

     

 

233

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

     

 

3080

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

25

     

 

3598

Rumiński

Hubert

LUKS Chełmno

1

25

     

 

4671

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

25

     

 

6639

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

25

     

 

6642

Szymański

Marcin

UKS OSiR Brodnica

79

25

     

 

273

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

25

     

33-48

2410

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

17

     

 

4663

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

17

     

 

7324

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

0

17

     

 

2402

Jarząbkowski

Paweł

KS Gotyk Toruń

2

17

     

 

6648

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

3

17

     

 

7336

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

3

17

     

 

283

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

17

     

 

915

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

17

     

 

912

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

17

     

 

2409

Łukaszewski

Mikołaj

KS Gotyk Toruń

6

17

     

 

2398

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

6

17

     

 

2015

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

17

     

 

3082

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

17

     

 

917

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

4

17

     

 

7358

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

4

17

     

 

7461

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

17

     

49-51

231

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

15

     

 

926

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

6

15

     

 

4673

Raith

Albert

Krajna Sępólno

2

15

     
                   

Małachowski Michał - ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie przy stole.

     
     

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz