Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzień110
miesiąc152
wszystkie342734

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow III WTK Żaków
III WTK Żaków 19/20 Drukuj

       

               

III WTK Żaków 2019/20

   
   

1.03.2020 Laskowice

         
               

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

40

awans do III Grand Prix

2.

2407

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

37

 

3.

6253

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kujawski

2009

35

 

4.

3092

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

33

 

5.

242

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

32

 

6.

5559

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

31

 

7.

3087

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

30

 

8.

6796

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

29

 

9-10

5570

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

27

 

 

2418

Afrykański

Wojciech

Gotyk Toruń

2011

27

 

11-12

8245

Pakowski

Igor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

25

 

 

2022

Hołda

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

25

 

13-16

6808

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

22

 

 

6383

Pieszak

Adam

Flisak Złotoria

2010

22

 

 

5541

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

22

 

 

11087

Biegański

Wiktor

Energa KTS Toruń

2009

22

 

17-24

8709

Kołodziej

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

16

 

 

8247

Zielony

Wiktor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

16

 

 

7205

Kruszyński

Bartosz

LUKS Chełmno

2011

16

 

 

7206

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2010

16

 

 

11085

Radtke

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2009

16

 

 

11086

Łopatowski

Aleksander

Energa KTS Toruń

2010

16

 

 

11179

Tubisz

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2009

16

 

 

6256

Przybylski

Marceli

UKS TOP Solec Kujawski

2010

16

 

25-29

11156

Szczutkowski

Kacper

LUKS Chełmno

2012

8

 

 

11170

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

8

 

 

6258

Wandachowicz

Jakub

UKS TOP Solec Kujawski

2010

8

 

 

10875

Maciejewski

Bartosz

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2010

8

 

 

 

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

8

 

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz