Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzień109
miesiąc151
wszystkie342733

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow III WTK Żaczek
III WTK Żaczek 19/20 Drukuj

       

     

III WTK Żaczek 2019/20

     
   

1.03.2020 Laskowice

       
               

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

7198

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

40

awans do III Grand Prix

2.

1344

Fidala

Vanessa

BOSiR ULKS Barcin

2010

37

 

3.

8716

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

35

 

4.

8710

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

33

 

5.

6250

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

32

 

6.

239

Hawełko

Sara

LUKS Chełmno

2009

31

 

7.

1346

Ratajczak

Julia

BOSiR ULKS Barcin

2010

30

 

8.

9878

Hawełko

Marta

LUKS Chełmno

2011

29

 

9.

4678

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2011

28

 

10.

4672

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

27

 

11-12

6795

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

25

 

 

5634

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2013

25

 

13-16

8717

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

22

 

 

8703

Belter

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

22

 

 

1342

Ratajczak

Zofia

BOSiR ULKS Barcin

2011

22

 

 

9728

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

22

 

17-24

8704

Błażejewska

Maja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

16

 

 

7197

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

16

 

 

7202

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

16

 

 

7203

Rybka

Emilia

LUKS Chełmno

2011

16

 

 

11158

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

16

 

 

11159

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

16

 

 

11089

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

16

 

 

9726

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

16

 

25

11157

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

11

 

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz