Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj21
tydzień131
miesiąc173
wszystkie342755

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Kadeci po III WTK
Kadeci po III WTK 19/20 Drukuj

 

       

Kadeci po III WTK 2019/20

         
                     

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW+MP

I

II

III

Razem

1.

3278

Franc

Igor

Gwiazda Bydgoszcz

2005

90

101

82

101

292

2.

2409

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

2006

0

82

70

82

234

3.

6441

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

59

70

60

74

204

4.

2018

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

59

70

70

57

199

5.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

0

54

50

54

158

6.

232

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

0

52

52

41

145

7.

2398

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

0

40

44

52

136

8.

5628

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

53

38

38

41

132

9.

3093

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

43

33

40

44

127

10.

7359

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2005

49

33

33

24

115

11.

5604

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

0

42

24

38

104

12.

2019

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

0

48

54

0

102

13.

926

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

2006

0

13

42

46

101

14.

5608

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

0

24

24

50

98

15.

4666

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

0

50

48

0

98

16.

5603

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

0

44

13

38

95

17.

6069

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

0

46

46

0

92

18.

4667

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

0

33

24

33

90

19.

3581

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

49

13

24

13

86

20.

5062

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

0

0

33

48

81

21.

4478

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

0

24

33

24

81

22.

3083

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

0

33

13

33

79

23.

4668

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

0

38

38

0

76

24.

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

0

13

33

24

70

25.

6800

Czerwiński

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

43

13

0

13

69

26.

4479

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

0

24

13

24

61

27.

240

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

0

24

24

13

61

28.

5061

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

0

0

24

33

57

29.

3088

Karolkiewicz

Bartłomiej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

0

13

13

24

50

30.

7364

Zaborowski

Igor

Olimpia Unia Grudziądz

2008

0

24

0

24

48

31.

7344

Czekała

Mateusz

Olimpia Unia Grudziądz

2008

0

24

24

0

48

32.

5057

Cieślak

Aleksander

LZS Jastrzębie

2007

0

0

13

33

46

33.

5584

Kowalski

Piotr

Energa KTS Toruń

2006

0

9

24

13

46

34.

4484

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

0

13

13

13

39

35.

5556

Dereszewski

Michał

Energa KTS Toruń

2007

0

0

13

24

37

36.

5582

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

0

0

9

24

33

37-38

7341

Charzyński

Jakub

Olimpia Unia Grudziądz

2005

0

24

0

0

24

 

6812

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2007

0

24

0

0

24

39-40

5552

Bołądź

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2008

0

0

9

13

22

 

4833

Łopacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

0

0

9

13

22

41.

3582

Krawczyk

Kamil

IKTS Noteć Inowrocław

2007

0

0

9

8

17

42.

10251

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

0

0

13

0

13

43.

5625

Wiśniewski

Antoni

Energa KTS Toruń

2007

0

0

0

13

13

44-45

3095

Zieliński

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2007

0

13

0

0

13

 

242

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

0

13

0

0

13

46-48

5059

Krzewiński

Mikołaj

LZS Jastrzębie

2006

0

0

9

0

9

 

4831

Brzeski

Krystian

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

0

0

9

0

9

 

7343

Czekała

Marek

Olimpia Unia Grudziądz

2006

0

0

9

0

9

49.

4480

Dahm

Alan

Sokół Gniewkowo

2009

0

9

0

0

9

50-58

5557

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2007

0

0

0

8

8

 

6378

Czyż

Antoni

Flisak Złotoria

2006

0

0

0

8

8

 

6379

Czyż

Franciszek

Flisak Złotoria

2008

0

0

0

8

8

 

6384

Pieszak

Stanisław

Flisak Złotoria

2008

0

0

0

8

8

 

10926

Brejza

Mateusz

IKTS Noteć Inowrocław

2010

0

0

0

8

8

 

10899

Frąckiewicz

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

0

0

0

8

8

 

10874

Czerwiński

Dawid

Tytan 65 Bydgoszcz

2007

0

0

0

8

8

 

6796

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

0

0

0

8

8

 

 

Gondek

Miłosz

Kusy Laskowice

2007

0

0

0

8

8

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz