Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj82
wczoraj165
tydzień82
miesiąc2571
wszystkie397940

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Kadetki po III WTK
Kadetki po III WTK 19/20 Drukuj

 

       

Kadetki po III WTK 2019/20

         
                     

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

MW+MP

I

II

III

Razem

1.

2021

Hołda

Karolina

EMDEK Bydgoszcz

2007

0

117

86

117

320

2.

236

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

65

101

82

86

269

3.

3579

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

0

86

82

86

254

4.

4670

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

0

86

74

70

230

5.

237

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

0

74

82

70

226

6.

5587

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

0

70

82

74

226

7.

6811

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

65

54

74

48

193

8.

2417

Wycichowska

Amelia

KS Gotyk Toruń

2007

0

82

54

54

190

9.

2411

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toruń

2006

0

42

60

50

152

10.

2024

Krause

Agata

EMDEK Bydgoszcz

2009

0

52

42

57

151

11.

2026

Osińska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2006

0

48

52

46

146

12.

6801

Kamrowska

Marcelina

Kusy Laskowice

2005

61

38

38

38

137

13.

6439

Jabłońska

Wiktoria

Piast Łasin

2006

0

33

33

44

110

14.

5681

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

2008

0

40

24

40

104

15.

6806

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

0

44

24

33

101

16.

6815

Winklarz

Malwina

Kusy Laskowice

2006

0

33

33

33

99

17.

4669

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

0

33

24

33

90

18.

5680

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

0

0

46

42

88

19.

7198

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

0

27

24

33

84

20.

6807

Rujner

Lilianna

Kusy Laskowice

2006

0

38

40

0

78

21.

3962

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

0

0

38

38

76

22.

3963

Kowalska

Wiktoria

Orlik Kcynia

2007

0

0

44

27

71

23.

1346

Ratajczak

Julia

BOSiR UZTS Barcin

2010

0

27

33

0

60

24.

6798

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

0

27

0

27

54

25.

1344

Fidala

Vannessa

BOSiR UZTS Barcin

2010

0

27

24

0

51

26.

4483

Papiernik

Nadia

Sokół Gniewkowo

2006

0

46

0

0

46

27.

1345

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR UZTS Barcin

2010

0

0

33

0

33

28.

4482

Papiernik

Laura

Sokół Gniewkowo

2006

0

33

0

0

33

29-30

10930

Kwiatkowska

Nikola

IKTS Noteć Inowrocław

2005

0

0

0

27

27

 

6795

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

0

0

0

27

27

31-32

4825

Horstmann

Kinga

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

0

0

24

0

24

 

1342

Ratajczak

Zofia

BOSiR UZTS Barcin

2011

0

0

24

0

24

                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz