Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzie110
miesi帷152
wszystkie342734

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow M這dziczki po III WTK
M這dziczki po III WTK 19/20 Drukuj

 

       

M這dziczki po III WTK 2019/20

         
                     

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

MW+MP

I

II

III

Razem

1.

2021

Ho責a

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

105

91

130

105

340

2.

2417

Wycichowska

Amelia

Gotyk Toru

2007

105

91

91

79

287

3.

237

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

85

91

91

69

267

4.

2024

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

70

69

91

66

230

5.

5680

璕owska

Maja

LUKS Ko豉czkowo

2008

35

57

53

53

163

6.

3962

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

28

44

57

60

161

7.

3963

Kowalska

Wiktoria

Orlik Kcynia

2007

38

47

53

50

150

8.

8246

S逝pska

Malwina

安iecki KTS

2008

0

42

42

42

126

9.

5681

Ma貫cka

Natalia

LUKS Ko豉czkowo

2008

28

40

40

40

120

10.

6806

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

28

39

39

39

117

11.

6250

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

28

38

28

36

102

12.

1345

Kwa郾iewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

0

34

28

38

100

13.

4669

Knapik

Marta

Krajna S瘼ólno

2009

13

28

35

35

98

14.

7198

Rogulska

Julia

LUKS Che軛no

2010

0

20

28

34

82

15.

8710

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

0

31

38

0

69

16.

6798

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

13

20

36

0

69

17.

8706

Czajkowska

Martyna

LUKS Orze Rynarzewo

2008

0

35

34

0

69

18.

8719

Wendland

Rozalia

LUKS Orze Rynarzewo

2008

0

36

31

0

67

19.

6795

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

0

20

13

28

61

20.

8716

Mensch

Martyna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

0

28

31

0

59

21.

6814

安ierczy雟ka

Agata

Kusy Laskowice

2008

0

28

0

28

56

22.

4678

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna S瘼ólno

2011

0

12

20

22

54

23.

1344

Fidala

Vanessa

BOSiR ULKS Barcin

2010

0

31

0

22

53

24.

8705

Bry豉

Zuzanna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

0

20

28

0

48

25.

8702

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orze Rynarzewo

2009

0

28

20

0

48

26.

9878

Hawe趾o

Marta

LUKS Che軛no

2011

15

0

0

31

46

27.

4672

Nowak

Zofia

Krajna S瘼ólno

2010

0

12

0

31

43

28.

239

Hawe趾o

Sara

LUKS Che軛no

2009

15

0

0

28

43

29.

6813

Szymaniak

Nikole

Kusy Laskowice

2009

0

0

20

22

42

30-31

8704

B豉瞠jewska

Maja

LUKS Orze Rynarzewo

2009

0

20

20

0

40

 

8717

Miku豉

Ma貪orzata

LUKS Orze Rynarzewo

2009

0

20

20

0

40

32.

8720

Witkowska

Zuzanna

LUKS Orze Rynarzewo

2008

0

20

13

0

33

33-34

8703

Belter

Zuzanna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

0

12

20

0

32

 

8711

Lian

Aleksandra

LUKS Orze Rynarzewo

2009

0

12

20

0

32

35.

1346

Ratajczak

Julia

BOSiR ULKS Barcin

2010

0

0

0

28

28

36-37

1342

Ratajczak

Zofia

BOSiR ULKS Barcin

2011

0

0

0

22

22

 

6805

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

0

0

0

22

22

38.

8715

Majdan

Lena

LUKS Orze Rynarzewo

2008

0

0

20

0

20

39.

4676

Jesse

Natalia

Krajna S瘼ólno

2011

0

20

0

0

20

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz