Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzień41
miesiąc83
wszystkie342665

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Juniorzy po III WTK
Juniorzy po III WTK 19/20 Drukuj

 

      

Juniorzy po III WTK 2019/20

         
                     

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW+MP

I

II

III

Razem

1.

274

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2002

220

108

120

152

492

2.

3094

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2004

0

120

129

120

369

3.

3090

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

0

84

90

75

249

4.

2410

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

73

70

70

51

213

5.

7342

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

77

62

62

39

201

6.

4671

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

73

66

45

53

192

7.

3597

Maruszak

Jakub

LUKS Chełmno

2002

81

59

49

39

189

8.

4675

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

69

57

53

16

179

9.

2018

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

0

49

66

55

170

10.

6650

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

57

39

55

57

169

11.

2025

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

57

0

49

62

168

12.

7340

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

0

49

45

66

160

13.

2409

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

2006

0

53

57

45

155

14.

283

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

0

45

70

39

154

15.

2402

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

57

51

39

28

147

16.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

0

28

51

48

127

17.

4481

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

57

28

39

28

124

18.

6648

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

57

39

0

28

124

19.

915

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

0

28

28

59

115

20.

233

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

57

28

28

28

113

21.

5589

Lewandowski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2002

57

16

16

28

101

22.

2027

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

40

28

28

28

96

23.

7336

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

40

16

28

28

96

24.

926

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

2006

0

28

28

39

95

25.

232

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

0

39

28

28

95

26.

6441

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

0

45

39

0

84

27.

2398

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

2006

0

28

0

45

73

28.

2020

Grocki

Kacper

Emdek Bydgoszcz

2002

40

0

16

16

72

29.

4673

Raith

Albert

Krajna Sępólno

2002

29

16

16

0

61

30.

3278

Franc

Igor

Gwiazda Bydgoszcz

2005

0

0

10

50

60

31.

4485

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

0

16

28

16

60

32.

7358

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

2004

0

0

28

16

44

33.

543

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

0

39

0

0

39

34.

4666

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

0

16

16

0

32

35.

4479

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

0

0

16

11

27

36.

917

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

0

16

0

11

27

37-39

5628

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

0

0

10

16

26

 

6381

Barganowski

Stanisław

Flisak Złotoria

2004

0

0

10

16

26

 

4478

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

0

0

10

16

26

40.

4667

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

0

16

10

0

26

41-42

3581

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

0

0

10

11

21

 

4484

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

0

0

10

11

21

43.

5624

Wieczorek

Mateusz

Energa KTS Toruń

2004

0

0

0

16

16

44-46

4668

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

0

0

16

0

16

 

3093

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

0

0

16

0

16

 

10501

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

0

0

16

0

16

47-48

10926

Brejza

Mateusz

IKTS Noteć Inowrocław

2010

0

0

0

11

11

 

6651

Grochowski

Dominik

UKS OSiR Brodnica

2004

0

0

0

11

11

49-52

4421

Byczyński

Marcin

Baszta Żnin

2004

0

0

10

0

10

 

5577

Juda

Igor

Energa KTS Toruń

2004

0

0

10

0

10

 

3582

Krawczyk

Kamil

IKTS Noteć Inowrocław

2007

0

0

10

0

10

 

3086

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

0

0

10

0

10

                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz