Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj22
tydzień124
miesiąc533
wszystkie344474

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Żak po III WTK
Żak po III WTK 19/20 Drukuj

       

                     

Żacy po III WTK 2019/20

         
                     

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MP-MW

I

II

III

Razem

1.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

60

71

62

0

193

2.

5582

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

50

55

52

0

157

3.

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

34

46

48

40

134

4.

2407

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

28

46

40

37

123

5.

3092

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

27

32

35

33

100

6.

6253

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kujawski

2009

27

25

33

35

95

7.

5559

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

18

29

32

31

92

8.

5570

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

18

33

30

27

90

9.

3087

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

27

22

31

30

88

10.

242

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

0

28

27

32

87

11.

6383

Pieszak

Adam

Flisak Złotoria

2010

0

35

28

22

85

12.

8245

Pakowski

Igor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

0

30

29

25

84

13.

2418

Afrykański

Wojciech

Gotyk Toruń

2011

0

27

25

27

79

14.

6796

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

18

22

22

29

73

15.

8709

Kołodziej

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

18

31

22

16

71

16.

6808

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

18

25

22

22

69

17.

8714

Łukaszewski

Paweł

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

18

22

22

0

62

18.

2022

Hołda

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

0

16

18

25

59

19.

8247

Zielony

Wiktor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

0

16

25

16

57

20.

4480

Dahm

Alan

Sokół Gniewkowo

2010

11

22

18

0

51

21.

5541

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

0

0

18

22

40

22.

8718

Milanowski

Norbert

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

5

11

18

0

34

23.

7205

Kruszyński

Bartosz

LUKS Chełmno

2011

0

16

0

16

32

24.

8708

Gawiński

Franciszek

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

11

16

0

0

27

25.

11087

Biegański

Wiktor

Energa KTS Toruń

2009

0

0

0

22

22

26-30

7206

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2010

0

0

0

16

16

 

11085

Radtke

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2009

0

0

0

16

16

 

11086

Łopatowski

Aleksander

Energa KTS Toruń

2010

0

0

0

16

16

 

11179

Tubisz

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2009

0

0

0

16

16

 

6256

Przybylski

Marceli

UKS TOP Solec Kujawski

2010

0

0

0

16

16

31.

5545

Szymanski

Tymon

Energa KTS Toruń

2010

0

16

0

0

16

32-36

11156

Szczutkowski

Kacper

LUKS Chełmno

2012

0

0

0

8

8

 

11170

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

0

0

0

8

8

 

6258

Wandachowicz

Jakub

UKS TOP Solec Kujawski

2010

0

0

0

8

8

 

10875

Maciejewski

Bartosz

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2010

0

0

0

8

8

 

 

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

0

0

0

8

8

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz