Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj22
tydzień32
miesiąc32
wszystkie341280

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Żaczka po III WTK
Żaczka po III WTK 19/20 Drukuj

       

     

Żaczki po III WTK 2019/20

           
                     

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MP-MW

I

II

III

Razem

1.

2024

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

70

82

82

0

234

2.

3962

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

50

62

71

0

183

3.

6806

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

34

59

55

0

148

4.

4669

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

45

55

46

0

146

5.

1345

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

27

55

52

0

134

6.

239

Hawełko

Sara

LUKS Chełmno

2009

31

37

37

31

105

7.

8710

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

31

33

35

33

101

8.

1346

Ratajczak

Julia

BOSiR ULKS Barcin

2010

0

28

40

30

98

9.

7198

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

0

22

33

40

95

10.

6250

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

0

32

31

32

95

11.

1344

Fidala

Vanessa

BOSiR ULKS Barcin

2010

18

27

28

37

92

12.

9878

Hawełko

Marta

LUKS Chełmno

2011

18

29

32

29

90

13.

8716

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

27

25

25

35

87

14.

8705

Bryła

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

27

25

30

0

82

15.

8702

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

18

31

29

0

78

16.

4672

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

27

22

22

27

76

17.

8717

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

18

30

16

22

70

18.

5634

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2013

0

16

25

25

66

19.

6795

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

0

22

16

25

63

20.

4678

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2011

0

16

16

28

60

21.

8704

Błażejewska

Maja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

18

0

22

16

56

22.

8703

Belter

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

13

16

16

22

54

23.

7197

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

0

22

16

16

54

24.

7202

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

0

16

16

16

48

25.

8711

Lian

Aleksandra

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

0

16

22

0

38

26.

7203

Rybka

Emilia

LUKS Chełmno

2011

0

11

10

16

37

27-28

4676

Jesse

Natalia

Krajna Sępólno

2011

0

16

16

0

32

 

7204

Wichlińska

Zofia

LUKS Chełmno

2012

0

16

16

0

32

29.

6813

Szymaniak

Nicol

Kusy Laskowice

2010

0

0

27

0

27

30.

7196

Kowalska

Aleksandra

LUKS Chełmno

2011

0

16

10

0

26

31-32

1342

Ratajczak

Zofia

BOSiR ULKS Barcin

2011

0

0

0

22

22

 

9728

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

0

0

0

22

22

33.

6805

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

0

0

22

0

22

34-37

11158

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

0

0

0

16

16

 

11159

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

0

0

0

16

16

 

11089

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

0

0

0

16

16

 

9726

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

0

0

0

16

16

38.

11157

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

0

0

0

11

11

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz