Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj22
tydzień5
miesiąc5
wszystkie341253

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2020 arrow MW Seniorka 2020
MW Seniorka 2020 Drukuj

 

   

Mistrzostwa Województwa Seniorek

   
 

26.01.2020    Sępólno Kraj.

           
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW

 

1.

222

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

120

 

2.

3578

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

115

 

3-4

235

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

107

 

 

225

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

107

 

5-8

4670

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

98

 

 

5534

Jędrzejewska

Anna

Energa KTS Toruń

1996

98

 

 

2004

Baczyńska

Marika

Emdek Bydgoszcz

1999

98

 

 

5587

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

98

 

9

5538

Rękas

Julia

Energa KTS Toruń

2001

92

 
               

Eliminacje do Mistrzostw Polski

   
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

 

 

1.

235

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

120

awans do MP

2.

3578

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

115

 

3-4

225

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

107

 

 

5534

Jędrzejewska

Anna

Energa KTS Toruń

1996

107

 

5-8

5587

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

98

 

 

5538

Rękas

Julia

Energa KTS Toruń

2001

98

 

 

2004

Baczyńska

Marika

Emdek Bydgoszcz

1999

98

 

 

4670

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

98

 

9-16

223

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

83

 

 

234

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

83

 

 

236

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

83

 

 

2397

Wycichowska

Agata

Gotyk Toruń

2000

83

 

 

237

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

83

 

 

3579

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

83

 

 

2417

Wycichowska

Amelia

Gotyk Toruń

2007

83

 

 

2021

Hołda

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

83

 

17-18

4661

Bukolt

Beata

Krajna Sępólno

1989

71

 

 

10423

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

71

 
               
 

Gra Podwójna

         
               

1.

Drąg - Piłat

LUKS Chełmno

 

     

2.

Palacz - Dąbrzał

IKTS Noteć Inowrocław

     

3-4

Jędrzejewska-Baczyńska

 

Energa KTS Toruń-Emdek Bydgoszcz

 

     

 

Szczuka-Błażejewicz

LUKS Chełmno

 

     

5-8

Hołda - Lemańska

Emdek Bydgoszcz-Krajna Sępólno

     

 

Hennig - Kocoń

LUKS Chełmno

 

     

 

Rękas-Kurzawska

Energa KTS Toruń

     

 

Wycichowska-Wycichowska

Gotyk Toruń

     

9

Przybytkowska-Kwiatkowska

LUKS chełmno-IKTS Noteć Inowrocław

 

     
               
 

Gra Mieszana

         
               

1.

Kotowski-Palacz

Energa KTS Toruń-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

2.

Czerwiński-Błażejewicz

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

     

3-4

Zandecki - Szczuka

 

Olimpia Grudziądz-LUKS Chełmno

 

     

 

Adamczyk - Kocoń

 

Olimpia Grudziądz-LUKS Chełmno

 

     

5-8

Błachnio-Drąg

Olimpia Grudziądz-LUKS Chełmno

 

     

 

Woskowicz-Jędrzejewska

 

Energa KTS Toruń

 

     

 

Werner-Kurzawska

 

Energa KTS Toruń

 

     

 

Szymanek-Baczyńska

 

Energa KTS Toruń-Emdek Bydgoszcz

 

     

9-16

Repke - Hołda

Emdek Bydgoszcz

 

     

 

Gutkowski-Piłat

UKS OSiR Brodnica-LUKS Chełmno

 

     

 

Ciołkowski-Dąbrzał

Olimpia Grudziądz-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

Staszczyk-Wycichowska Am

Gwiazda Bydgoszcz- Gotyk Toruń

 

     

 

Lica-Bukolt

 

Krajna Sępólno

 

     

 

Śliwiński - Hennig

UKS OSiR Brodnica-LUKS Chełmno

 

     

 

Małachowski-Rękas

Energa KTS Toruń

 

     

 

Lemański-Lemańska

Krajna Sępólno

 

     

17-19

Rumiński-Przybytkowska

 

LUKS Chełmno

 

     

 

Majchrzak-Wycichowska Ag

Gwiazda Bydgoszcz- Gotyk Toruń

 

     

 

Maćkowski-Kwiatkowska

 

UKS OSiR Brodnica-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz