Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj22
tydzień103
miesiąc80
wszystkie345416

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2020 arrow MW Junior 2020
MW Junior 2020 Drukuj

Mistrzostwa Województwa Juniorów

19.09.2020 Gniewkowo

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

1.

3094

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2004

90

 

2.

3090

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

85

 

3-4

7342

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

79

 

 

7340

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

79

 

5-8

915

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

71

 

 

6650

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

71

 

 

2410

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

71

 

 

6648

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

71

Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

 

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

Pkt.

1.

3090

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

90

awans do MP

2.

6650

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

85

awans do MP

3.

915

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

81

4.

2410

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

77

5-6

7340

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

73

 

7342

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

73

7-8

6648

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

69

 

2025

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

69

9-12

2402

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

62

 

4481

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

62

 

4671

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

62

 

283

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

62

13-16

4485

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

53

 

233

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

53

 

4675

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

53

 

6381

Barganowski

Stanisław

Flisak Złotoria

2004

53

17

10501

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

48

18

5624

Wieczorek

Mateusz

Energa KTS Toruń

2004

46

Gra Podwójna

1.

 

Majchrzak-Staszczyk

Gwiazda Bydgoszcz

2.

 

Ciołkowski - Błachnio

Olimpia Grudziądz

3-4

 

Jarząbkowski-Marchlewski

Gotyk Toruń

 

 

Lemański-Żychliński

Krajna Sępólno

5-8

 

Zgliński-Barganowski

Energa KTS-Flisak Złotoria

 

 

Deja - Biegański

UKS OSiR Brodnica

 

 

Krause - Mańkowski

Emdek - Piast Kruszwica

 

 

Kwaśnik - Zakrzewski

Sokół Gniewkowo

9

 

Przybytkowski - Kopczyk

LUKS Chełmno

Gra Mieszana

1.

 

Majchrzak - Piłat

Gwiazda Bydg.-LUKS Chełmno

2.

 

Deja - Ostrowska

UKS OSiR Brodnica-Orzeł Zbiczno

3-4

 

Zgliński - Wachowska

Energa KTS Toruń-BOSiR ULKS

 

 

Lemański-Kaczmarek

Krajna-BOSiR ULKS Barcin

Drużynowo

1.

5

Gwiazda Bydgoszcz

Majchrzak Aleksander

Staszczyk Konrad

Jamnicki Jakub

 

awans do MP

2.

20

Energa KTS Toruń

Małachowski Michał

Zgliński Antoni

Lewandowski Mateusz

Juda Igor

3-4

487

Olimpia Grudziądz

Ciołkowski Paweł

Błachnio Piotr

Petrynowski Dawid

 

 

447

UKS OSiR Brodnica

Grochowski Dominik

Deja Filip

Biegański Bartłomiej

 

5.

309

Sokół Gniewkowo

Zakrzewski Bartosz

Kwaśnik Michał

Bartoszak Kacper

 

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz