Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj22
tydzień103
miesiąc80
wszystkie345416

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2020 arrow MW Kadetka 2020
MW Kadetka 2020 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych

 
   

30.08.2020 Chełmno

         
               

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

 

1.

3579

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

75

awans z listy kraj.

2.

236

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

71

awans z listy kraj.

3-4

5587

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

65

 

 

4670

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

65

 

5-8

6815

Winklarz

Malwina

Kusy Laskowice

2006

59

 

 

6811

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

59

 

 

2411

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toruń

2006

59

 

 

2026

Osińska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2006

59

 
               
   

Eliminacje do Mistrzostw Polski

       
               

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

 

1.

4670

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

75

awans do OOM

2.

5587

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

71

awans do OOM

3.

2411

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toruń

2006

67

 

4.

2026

Osińska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2006

64

 

5-6

6811

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

61

 

 

6815

Winklarz

Malwina

Kusy Laskowice

2006

61

 

7.

6807

Rujner

Lilianna

Kusy Laskowice

2006

58

 
               
   

Gra Podwójna

         
               

1.

 

Drąg - Kurzawska

LUKS Chełmno-Energa KTS Tor.

 

     

2.

 

Dąbrzał - Lemańska

IKTS Noteć - Krajna Sępólno

 

     

3-4

 

Smykowska - Rujner

Kusy Laskowice

 

     

 

 

Maruszak - Osińska

Gotyk Toruń-Emdek Bydgoszcz

 

     
               
   

Gra Mieszana

         
               

1.

 

Łukaszewski - Drąg

Gotyk Toruń-LUKS Chełmno

       

2.

 

Bielunkiewicz - Dąbrzał

Emdek-IKTS Noteć Inowrocław

       

3-4

 

Wypij - Kurzawska

Energa KTS Toruń

       

 

 

Zawacki - Lemańska

Piast Łasin-Krajna Sępólno

       

5-6

 

Domek - Rujner

Krajna Sępólno-Kusy Laskowice

       

 

 

Jagodziński-Smykowska

LUKS Chełmno-Kusy Laskowice

       

 

 

Afrykański - Maruszak

Gotyk Toruń

       

 

 

Małecki - Osińska

Emdek Bydgoszcz

       

9.

 

Czerwiński - Winklarz

Kusy Laskowice

       
               
   

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych

     
   

20.09.2020 Gniewkowo

       
               

1.

 

LUKS Kusy Laskowice

Smykowska Julia

Winklarz Malwina

Rujner Liliana

   

2.

 

LUKS Chełmno

Drąg Marta

Ośmiałowska Anna

 

   
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz