Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj11
wczoraj22
tydzie102
miesi帷79
wszystkie345415

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2020 arrow MW M這dzik 2020
MW M這dzik 2020 Drukuj

 

       

 

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dzików

       
   

29.08.2020 Che軛no

               
                     

L.p

Nr lic

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

       

1.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

60

       

2.

4668

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

56

       

3-4

5604

R瘯as

Mi這sz

Energa KTS Toru

2008

52

       

 

4666

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

52

       

5-8

5062

S豉bkowski

Patryk

LZS Jastrz瑿ie

2007

46

       

 

5608

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toru

2008

46

       

 

5057

Cie郵ak

Aleksander

LZS Jastrz瑿ie

2007

46

       

 

7364

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudzi康z

2008

46

       
                     

Eliminacje do Mistrzostw Polski

       

L.p

Nr. lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

       

1.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

60

awans do MP

     

2.

5608

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toru

2008

56

awans do MP

     

3.

4668

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

53

       

4.

5604

R瘯as

Mi這sz

Energa KTS Toru

2008

51

       

5-6

4666

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

48

       

 

5057

Cie郵ak

Aleksander

LZS Jastrz瑿ie

2007

48

       

7-8

5062

S豉bkowski

Patryk

LZS Jastrz瑿ie

2007

44

       

 

7364

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudzi康z

2008

44

       

9-16

240

Krukowski

Franciszek

LUKS Che軛no

2008

36

       

 

5061

S豉bkowski

Jakub

LZS Jastrz瑿ie

2008

36

       

 

5582

Korzus

Julian

Energa KTS Toru

2010

36

       

 

5556

Dereszewski

Micha

Energa KTS Toru

2007

36

       

 

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Che軛no

2009

36

       

 

7344

Czeka豉

Mateusz

Olimpia Grudzi康z

2008

36

       

 

5603

R瘯as

Maciej

Energa KTS Toru

2008

36

       

 

4484

Stec

Oliwer

Sokó Gniewkowo

2007

36

       

17-24

5552

Bo陰d

Krzysztof

Energa KTS Toru

2008

24

       

 

6383

Pieszak

Adam

Flisak Z這toria

2010

24

       

 

6251

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kuj.

2007

24

       

 

6384

Pieszak

Stanis豉w

Flisak Z這toria

2008

24

       

 

6257

Waldowski

Nikodem

UKS TOP Solec Kuj.

2007

24

       

 

5557

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toru

2007

24

       

 

5546

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toru

2008

24

       

 

242

Wichli雟ki

Franciszek

LUKS Che軛no

2009

24

       

25-27

6382

Cie郵ewicz

Stanis豉w

Flisak Z這toria

2007

14

       

 

6808

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

14

       

 

6796

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2008

14

       

 

8709

Ko這dziej

Szymon

LUKS Orze Rynarzewo

2009

14

       

 

3092

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

14

       
                     
   

Gra Podwójna

               
                     

1.

 

R瘯as Mi這sz-Sawina

Energa KTS Toru

             

2.

 

Jesse-Aderjahn

Krajna S瘼ólno

             

3-4

 

R瘯as Maciej-Dereszewski

Energa KTS Toru

             

 

 

Szymczak - Korzus

Piast Kruszwica-Energa KTS

             

5-8

 

Krukowski-Wichli雟ki

LUKS Che軛no

             

 

 

S豉bkowski Patryk-Cie郵ak

LZS Jastrz瑿ie

             

 

 

Zaborowski-Czeka豉

Olimpia Grudzi康z

             

 

 

Rudolf - Stec

LUKS Che軛no-Sokó Gniewkowo

             

9-14

 

Kozak - Waldowski

UKS TOP Solec Kuj.

             

 

 

Derkowski-Cie郵ewicz

Energa KTS Toru-Flisak Z這toria

             

 

 

Olechnowicz-Ko這dziej

Gwiazda Bydg-Orze Rynarzewo

             

 

 

Rybak-Biernacki

Kusy Laskowice

             

 

 

Pieszak Adam-Pieszak Stan.

Flisak Z這toria

             

 

 

Rzadkiewicz-Bo陰d

Energa KTS Toru

             
                     
   

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików

             
   

20.09.2020 Gniewkowo

               
           

Pkt

       
 

1.

Energa KTS I Toru

Sawina Maksymilian

R瘯as Mi這sz

R瘯as Maciej

360

awans do MP

     
 

2.

Krajna S瘼ólno

Aderjahn Nikodem

Jesse Mateusz

 

340

       
 

3-4

Energa KTS II Toru

Korzus Julian

Rzadkiewicz Antoni

Dereszewski Micha

320

       
 

 

Sokó I Gniewkowo

Bia趾a Krzysztof

Stec Oliwer

 

300

       
 

5-8

Energa KTS III Toru

Rosi雟ki Tytus

Derkowski Franciszek

Bo陰d Krzysztof

245

       
 

 

LUKS Che軛no

Rudolf Wiktor

Krukowski Franciszek

 

245

       
 

 

Olimpia Grudzi康z

Zaborowski Igor

Paw這wski Oskar

 

245

       
 

 

UKS TOP Solec Kujawski

Marjanek Nataniel

Kozak Kacper

Waldowski Nikodem

245

       
 

9-11

Flisak Z這toria

Pieszak Stanis豉w

Pieszak Adam

 

135

       
 

 

LUKS Kusy I Laskowice

Rybak Maciej

Biernacki Wiktor

 

135

       
 

 

LUKS Kusy II Laskowice

Ko速onowski Oliwer

Ligmanowski Jakub

 

135

       
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz