Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj22
tydzień103
miesiąc80
wszystkie345416

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2020 arrow MW Żak 2020
MW Żak 2020 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków

 
   

26.09.2020 Laskowice

       
               

Lp.

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

45

 

2.

5582

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

42

 

3-4

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

39

 

 

2407

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

39

 

5-8

3092

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

34

 

 

8245

Pakowski

Igor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

34

 

 

6253

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kujawski

2009

34

 

 

242

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

34

 
               
               
   

Eliminacje do Mistrzostw Polski Żaków

               

Lp.

 

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

45

awans do MP

2.

2407

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

42

awans do MP

3.

242

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

40

 

4.

3092

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

38

 

5-6

8245

Pakowski

Igor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

36

 

 

6253

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kujawski

2009

36

 

7-8

3087

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

33

 

 

6383

Pieszak

Adam

Flisak Złotoria - Flisak Zotoria

2010

33

 

9-16

8247

Zielony

Wiktor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

27

 

 

6796

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

27

 

 

8709

Kołodziej

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

27

 

 

2022

Hołda

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

27

 

 

8714

Łukaszewski

Paweł

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

27

 

 

6808

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

27

 

 

2418

Afrykański

Wojciech

Gotyk Toruń

2011

27

 

 

5541

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

27

 

17-21

8718

Milanowski

Norbert

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

20

 

 

11170

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

20

 

 

6256

Przybylski

Marceli

UKS TOP Solec Kujawski

2010

20

 

 

11156

Szczutkowski

Kacper

LUKS Chełmno

2012

20

 

 

 

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

20

 
               
   

Gra podwójna

         
               

1.

 

Szymczak Wojciech

Korzus Julian

Piast Kruszwica-Energa KTS Toruń

     

2.

 

Wichliński Franciszek

Rudolf Wiktor

LUKS Chełmno

     

3-4

 

Jurek Wojciech

Olechnowicz Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

     

 

 

Krzyżanowski Jakub

Marianek Nataniel

Gotyk Toruń-UKS TOP Solec Kuj.

     

5-8

 

Łukaszewski Paweł

Kołodziej Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

     

 

 

Afrykański Wojciech

Pieszak Adam

Gotyk Toruń-Flisak Złotoria

     

 

 

Rybak Maciej

Biernacki Wiktor

Kusy Laskowice

     

 

 

Pakowski Igor

Zielony Wiktor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

     

9-11

 

Rosiński Tytus

Przybylski Marceli

Energa KTS Toruń-UKS TOP Solec Kuj.

     

 

 

Pankowski Jakub

Szczutkowski Kacper

LUKS Chełmno

     

 

 

Milanowski Norbert

Hołda Mateusz

LUKS Orzeł Rynarzewo-Emdek Bydgoszcz

     
               

                   Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaków

     
 

27.09.2020 Laskowice

         
               

1.

16

LUKS Chełmno

Rudolf Wiktor

Wichliński Franciszek

 


 

2.

20

Energa KTS Toruń

Korzus Julian

Dymiński Kacper

 

   

3-4

5

Gwiazda Bydgoszcz

Jurek Wojciech

Olechnowicz Maciej

 

   

 

178

Gotyk Toruń

Krzyżanowski Jakub

Afrykański Wojciech

 

   

5-6

456

Kusy I Laskowice

Rybak Maciej

Biernacki Wiktor

 

   

 

540

LUKS Orzeł Rynarzewo

Kołodziej Szymon

Łukaszewski Paweł

 

   

7-8

456

Kusy II Laskowice

Rujner Szymon

Szot Radosław

 

   

 

423

UKS TOP Solec Kujawski

Marjanek Nataniel

Wandachowicz Jakub

Przybylski Marceli

   

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz