Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj22
tydzień103
miesiąc80
wszystkie345416

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2020 arrow MW Żaczka 2020
MW Żaczka 2020 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek

 
   

26.09.2020 Laskowice

         
               

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

2024

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

45

 

2.

3962

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

42

 

3-4

6806

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

39

 

 

4669

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

39

 

5-8

7198

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

34

 

 

1345

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

34

 

 

239

Hawełko

Sara

LUKS Chełmno

2009

34

 

 

1346

Ratajczak

Julia

BOSiR ULKS Barcin

2010

34

 
               

Eliminacje do Mistrzostw Polski  Żaczek

 
               

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

7198

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

45

awans do MP

2.

239

Hawełko

Sara

LUKS Chełmno

2009

42

awans do MP

3.

1346

Ratajczak

Julia

BOSiR ULKS Barcin

2010

40

 

4.

4672

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

38

 

5-6

8705

Bryła

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

36

 

 

8716

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

36

 

7-8

4678

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2011

33

 

 

1342

Ratajczak

Zofia

BOSiR ULKS Barcin

2011

33

 

9-16

8710

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

27

 

 

8717

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

27

 

 

6795

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

27

 

 

6813

Szymaniak

Nicola

Kusy Laskowice

2010

27

 

 

11089

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

27

 

 

6250

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

27

 

 

8702

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

27

 

 

6805

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

27

 

17-22

9728

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

20

 

 

9726

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

20

 

 

8703

Belter

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

20

 

 

11159

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

20

 

 

11157

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

20

 

 

11158

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

20

 
               
   

Gra podwójna

         
               

1.

 

Krause Agata

Pilarska Weronika

Emdek Bydg-Kusy Laskowice

     

2.

 

Kowalska Julia

Knapik Marta

Orlik Kcynia-Krajna Sępólno

     

3-4

 

Klepacz Maria

Rogulska Julia

UKS TOP Solec-LUKS Chełmno

     

 

 

Kwaśniewska Zuzanna

Ratajczak Julia

BOSiR ULKS Barcin

     

5-8

 

Biernacka Alicja

Szymaniak Nicola

Kusy Laskowice

     

 

 

Kujawa Katarzyna

Mensch Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

     

 

 

Babkiewicz Wiktoria

Bryła Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

     

 

 

Nowak Zofia

Ilcewicz Wiktoria

Krajna Sępólno

     

9-13

 

Mikuła Małgorzata

Belter Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

     

 

 

Szczutkowska Amelia

Niedzielska Weronika

LUKS Chełmno-Kusy Laskowice

     

 

 

Nowak Wiktoria

Kowalik Greta

LUKS Chełmno

     

 

 

Dąbrzał Anna

Gawęda Lena

IKTS Noteć Inowrocław

     

 

 

Ratajczak Zofia

Sonnenberg Monika

BOSiR ULKS Barcin-Energa KTS

     
               

                   Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaczek

     
   

27.09.2020 Laskowice

         
               

1.

16

LUKS Chełmno

Hawełko Sara

Rogulska Julia

 


2.

106

BOSiR ULKS Barcin

Ratajczak Julia

Kwaśniewska Zuzanna

 

   

3-4

144

Emdek Bydgoszcz

Krause Agata

Karczewska Vanessa

 

   

 

322

Krajna Sępólno

Knapik Marta

Ilcewicz Wiktoria

Nowak Zofia

   

5-6

540

LUKS Orzeł I Rynarzewo

Kujawa Katarzyna

Mensch Martyna

 

   

 

456

Kusy I Laskowice

Pilarska Weronika

Niedzielska Weronika

 

   

7-8

20

Energa KTS Toruń

Dymińska Kinga

Sonnenberg Monika

 

   

 

540

LUKS Orzeł II Rynarzewo

Belter Zuzanna

Babkiewicz Wiktoria

Bryła Zuzanna

   

9.

456

Kusy II Laskowice

Biernacka Alicja

Szymaniak Nicola

 

   

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz