Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj21
wczoraj23
tydzie179
miesi帷565
wszystkie344506

Go軼imy

Odwiedza nas 5 go軼i
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2020 arrow MW M這dzie穎wiec 2020
MW M這dzie穎wiec 2020 Drukuj

       

               

                    Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego M這dzie穎wców

 
               
   

Kobiety

         
   

    30.08.2020 Che軛no

         
               

Lp

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Pkt

 

1.

223

Szczuka

Agata

LUKS Che軛no

2000

100

awans do MP

2.

2004

Baczy雟ka

Marika

Emdek Bydgoszcz

1999

95

awans do MP

3.

225

Hennig

Katarzyna

LUKS Che軛no

1999

90

 

4.

5538

R瘯as

Julia

Energa KTS Toru

2001

86

 

5.

2397

Wycichowska

Agata

Gotyk Toru

2000

83

 

6.

5527

Baprawska

Izabela

Energa KTS Toru

2001

81

 
               
               
   

M篹czy幡i

         
   

30.08.2020 Che軛no

         
   

Eliminacje do MP

         
               

LP

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Pkt

 

1.

3077

Dziadek

Kamil

Gwiazda Bydgoszcz

2000

100

awans do MP

2.

60

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

95

awans do MP

3.

6639

Ma熥owski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

90

 

4.

5528

Bardon

Piotr

Energa KTS Toru

2000

86

 

5.

3598

Rumi雟ki

Hubert

LUKS Che軛no

2001

82

 

6.

2012

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

82

 

7.

6637

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

2000

78

 
               
   

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dzie穎wców

   
               

LP

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Pkt

 

1.

3077

Dziadek

Kamil

Gwiazda Bydgoszcz

2000

100

 

2.

60

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

95

 

3-4

3598

Rumi雟ki

Hubert

LUKS Che軛no

2001

88

 

 

5528

Bardon

Piotr

Energa KTS Toru

2000

88

 

5-7

6639

Ma熥owski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

79

 

 

2012

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

79

 

 

6637

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

2000

79

 

 

             
   

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzie穎wców

   
               

1.

 

Emdek Bydgoszcz

LUKS Che軛no

Repke - Rumi雟ki

     

2.

 

Gwiazda Bydg.

Energa KTS

Stypka - Bardon

     

3.

 

UKS OSiR Brodnica

Ma熥owski-Karczewski

     
               
   

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzieówek

   
               

                     1.

 

Emdek Bydgoszcz

Gotyk Toru

Baczy雟ka-Wycichowska

     

        2.

 

Energa KTS Toru

 

R瘯as Julia - Baprawska Iza

     

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz