|
|
|
|
|
|
|
|
Mistrzostwa Województwa
Kujawsko-Pomorskiego M³odzie¿owców
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobiety
|
|
|
|
|
|
|
|
30.08.2020 Che³mno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lp
|
nr lic.
|
Nazwisko
|
Imiê
|
Klub
|
ur.
|
Pkt
|
|
1.
|
223
|
Szczuka
|
Agata
|
LUKS Che³mno
|
2000
|
100
|
awans do MP
|
2.
|
2004
|
Baczyñska
|
Marika
|
Emdek
Bydgoszcz
|
1999
|
95
|
awans do MP
|
3.
|
225
|
Hennig
|
Katarzyna
|
LUKS
Che³mno
|
1999
|
90
|
|
4.
|
5538
|
Rêkas
|
Julia
|
Energa KTS Toruñ
|
2001
|
86
|
|
5.
|
2397
|
Wycichowska
|
Agata
|
Gotyk Toruñ
|
2000
|
83
|
|
6.
|
5527
|
Baprawska
|
Izabela
|
Energa KTS Toruñ
|
2001
|
81
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mê¿czy¼ni
|
|
|
|
|
|
|
|
30.08.2020
Che³mno
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliminacje do
MP
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LP
|
nr lic.
|
Nazwisko
|
Imiê
|
Klub
|
ur.
|
Pkt
|
|
1.
|
3077
|
Dziadek
|
Kamil
|
Gwiazda Bydgoszcz
|
2000
|
100
|
awans do MP
|
2.
|
60
|
Stypka
|
Filip
|
Gwiazda Bydgoszcz
|
2001
|
95
|
awans do MP
|
3.
|
6639
|
Maækowski
|
Mateusz
|
UKS OSiR Brodnica
|
2001
|
90
|
|
4.
|
5528
|
Bardon
|
Piotr
|
Energa KTS Toruñ
|
2000
|
86
|
|
5.
|
3598
|
Rumiñski
|
Hubert
|
LUKS Che³mno
|
2001
|
82
|
|
6.
|
2012
|
Repke
|
Mateusz
|
Emdek Bydgoszcz
|
2001
|
82
|
|
7.
|
6637
|
Karczewski
|
Kamil
|
UKS OSiR Brodnica
|
2000
|
78
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Indywidualne Mistrzostwa Województwa M³odzie¿owców
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LP
|
nr lic.
|
Nazwisko
|
Imiê
|
Klub
|
ur.
|
Pkt
|
|
1.
|
3077
|
Dziadek
|
Kamil
|
Gwiazda Bydgoszcz
|
2000
|
100
|
|
2.
|
60
|
Stypka
|
Filip
|
Gwiazda Bydgoszcz
|
2001
|
95
|
|
3-4
|
3598
|
Rumiñski
|
Hubert
|
LUKS Che³mno
|
2001
|
88
|
|
|
5528
|
Bardon
|
Piotr
|
Energa KTS Toruñ
|
2000
|
88
|
|
5-7
|
6639
|
Maækowski
|
Mateusz
|
UKS OSiR Brodnica
|
2001
|
79
|
|
|
2012
|
Repke
|
Mateusz
|
Emdek Bydgoszcz
|
2001
|
79
|
|
|
6637
|
Karczewski
|
Kamil
|
UKS OSiR Brodnica
|
2000
|
79
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dru¿ynowe Mistrzostwa Województwa M³odzie¿owców
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Emdek Bydgoszcz
|
LUKS Che³mno
|
Repke - Rumiñski
|
|
|
|
2.
|
|
Gwiazda Bydg.
|
Energa KTS
|
Stypka - Bardon
|
|
|
|
3.
|
|
UKS OSiR Brodnica
|
Maækowski-Karczewski
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dru¿ynowe Mistrzostwa Województwa M³odzie¿ówek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Emdek Bydgoszcz
|
Gotyk Toruñ
|
Baczyñska-Wycichowska
|
|
|
|
2.
|
|
Energa KTS Toruñ
|
|
Rêkas Julia - Baprawska Iza
|
|
|
|
|