Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj23
tydzie117
miesi帷625
wszystkie345270

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow M這dzik za sezon 19/20
M這dzik za sezon 19/20 Drukuj

       

M這dzicy za sezon 2019/20 (3 najl. wyniki)

         
                     

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

60

60

69

77

206

2.

4668

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

57

53

57

53

167

3.

5608

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toru

2008

42

57

44

64

165

4.

4666

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

53

60

50

48

163

5.

5604

R瘯as

Mi這sz

Energa KTS Toru

2008

39

40

40

51

131

6.

5057

Cie郵ak

Aleksander

LZS Jastrz瑿ie

2007

40

38

34

48

126

7.

5062

S豉bkowski

Patryk

LZS Jastrz瑿ie

2007

38

31

34

44

116

8.

7364

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudzi康z

2008

31

20

39

44

114

9.

5603

R瘯as

Maciej

Energa KTS Toru

2008

36

39

28

36

111

10.

5061

S豉bkowski

Jakub

LZS Jastrz瑿ie

2008

34

36

36

36

108

11.

4478

Bia趾a

Krzysztof

Sokó Gniewkowo

2007

31

34

38

0

103

12.

5582

Korzus

Julian

Energa KTS Toru

2010

0

34

31

36

101

13.

7344

Czeka豉

Mateusz

Olimpia Grudzi康z

2008

34

28

28

36

98

14.

5556

Dereszewski

Micha

Energa KTS Toru

2007

20

28

31

36

95

15.

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Che軛no

2009

28

0

28

36

92

16.

4484

Stec

Oliwer

Sokó Gniewkowo

2007

20

31

20

36

87

17.

240

Krukowski

Franciszek

LUKS Che軛no

2008

28

20

20

36

84

18.

2407

Krzy瘸nowski

Jakub

Gotyk Toru

2010

20

28

28

0

76

19.

5552

Bo陰d

Krzysztof

Energa KTS Toru

2008

28

20

6

24

72

20.

242

Wichli雟ki

Franciszek

LUKS Che軛no

2009

20

20

20

24

64

21.

6384

Pieszak

Stanis豉w

Flisak Z這toria

2008

11

20

20

24

64

22.

5557

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toru

2007

20

20

6

24

64

23.

5625

Wi郾iewski

Antoni

Energa KTS Toru

2007

28

28

0

0

56

24.

6251

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kuj.

2007

11

6

20

24

55

25.

6257

Waldowski

Nikodem

UKS TOP Solec Kuj.

2007

11

20

0

24

55

26.

5546

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toru

2008

11

11

11

24

46

27.

6383

Pieszak

Adam

Flisak Z這toria

2010

6

11

11

24

46

28.

3092

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

0

20

6

14

40

29.

8709

Ko這dziej

Szymon

LUKS Orze Rynarzewo

2009

20

6

0

14

40

30.

6379

Czy

Franciszek

Flisak Z這toria

2008

6

11

20

0

37

31.

6382

Cie郵ewicz

Stanis豉w

Flisak Z這toria

2007

6

11

11

14

36

32.

6808

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

6

11

6

14

31

33.

6796

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2008

11

6

6

14

31

34.

8248

Kempa

Olaf

安iecki KTS

2008

6

6

11

0

23

35.

2029

痂udzi雟ki

Bartosz

Emdek Bydgoszcz

2008

0

11

11

0

22

36.

8244

Pakowski

Filip

安iecki KTS

2008

11

11

0

0

22

37-38

5569

Grabowski

Ksawery

Energa KTS Toru

2007

0

0

20

0

20

 

6380

Maciejewski

Karol

Flisak Z這toria

2007

0

0

20

0

20

39-40

5588

Latowski

Leszek

Energa KTS Toru

2007

20

0

0

0

20

 

8245

Pakowski

Igor

安iecki KTS

2010

20

0

0

0

20

41-43

6802

Ko速onowski

Oliwier

Kusy Laskowice

2008

6

6

6

0

18

 

6804

Ligmanowski

Jakub

Kusy Laskowice

2008

6

6

6

0

18

 

2022

Ho責a

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

6

6

6

0

18

44-45

6253

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kuj.

2009

0

6

11

0

17

 

3582

Krawczyk

Kamil

IKTS Note Inowroc豉w

2007

0

6

11

0

17

46.

3087

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

0

11

6

0

17

47.

6812

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

11

6

0

0

17

48-49

9730

Gaw璠a

Aleksander

IKTS Note Inowroc豉w

2008

0

6

6

0

12

 

5559

Dymi雟ki

Kacper

Energa KTS Toru

2009

0

6

6

0

12

50-52

8714

ㄆkaszewski

Pawe

LUKS Orze Rynarzewo

2009

6

6

0

0

12

 

8708

Gawi雟ki

Franciszek

LUKS Orze Rynarzewo

2009

6

6

0

0

12

 

8712

Lian

Dominik

LUKS Orze Rynarzewo

2008

6

6

0

0

12

53.

10973

Paw這wski

Oskar

Olimpia Grudzi康z

2008

0

0

11

0

11

54.

5570

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toru

2010

0

5

6

0

11

55.

8247

Zielony

Wiktor

安iecki KTS

2010

11

0

0

0

11

56-59

5541

Rosi雟ki

Tytus

Energa KTS Toru

2010

0

0

6

0

6

 

11080

K瘼ski

Roman

Energa KTS Toru

2007

0

0

6

0

6

 

11088

Jacu雟ki

Pawe

Energa KTS Toru

2007

0

0

6

0

6

 

10949

Gondek

Mi這sz

Kusy Laskowice

2007

0

0

6

0

6

60.

5554

Charzy雟ki

Franciszek

Energa KTS Toru

2007

0

6

0

0

6

61-63

4674

Wypych

Tomasz

Krajna S瘼ólno

2008

6

0

0

0

6

 

8707

Felcyn

Filip

LUKS Orze Rynarzewo

2008

6

0

0

0

6

 

8713

Lis

Tomasz

LUKS Orze Rynarzewo

2008

6

0

0

0

6

64-66

11079

Skorulski

Adam

Energa KTS Toru

2008

0

0

5

0

5

 

10928

Gotowalski

Jakub

IKTS Note Inowroc豉w

2007

0

0

5

0

5

 

10875

Maciejewski

Bartosz

Tytan 65 bydgoszcz

2010

0

0

5

0

5

67-68

10497

Kudli雟ki

Adrian

Flisak Z這toria

2007

0

5

0

0

5

 

7200

Kruszy雟ki

Jakub

LUKS Che軛no

2007

0

5

0

0

5

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz