Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzie65
miesi帷463
wszystkie348539

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow M這dziczka za sezon 19/20
M這dziczka za sezon 19/20 Drukuj

       

M這dziczki za sezon 2019/20 ( 3 najl. wyniki)

         
                     

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

2021

Ho責a

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

91

130

105

131

366

2.

237

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

91

91

69

110

292

3.

2417

Wycichowska

Amelia

Gotyk Toru

2007

91

91

79

92

274

4.

2024

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

69

91

66

72

232

5.

5680

璕owska

Maja

LUKS Ko豉czkowo

2008

57

53

53

77

187

6.

3962

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

44

57

60

53

170

7.

3963

Kowalska

Wiktoria

Orlik Kcynia

2007

47

53

50

64

167

8.

6806

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

39

39

39

51

129

9.

8246

S逝pska

Malwina

安iecki KTS

2008

42

42

42

0

126

10.

5681

Ma貫cka

Natalia

LUKS Ko豉czkowo

2008

40

40

40

44

124

11.

1345

Kwa郾iewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

34

28

38

48

120

12.

6250

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

38

28

36

44

118

13.

7198

Rogulska

Julia

LUKS Che軛no

2010

20

28

34

48

110

14.

8710

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

31

38

0

36

105

15.

8706

Czajkowska

Martyna

LUKS Orze Rynarzewo

2008

35

34

0

36

105

16.

4669

Knapik

Marta

Krajna S瘼ólno

2009

28

35

35

0

98

17.

8716

Mensch

Martyna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

28

31

0

36

95

18.

6798

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

20

36

0

36

92

19.

8719

Wendland

Rozalia

LUKS Orze Rynarzewo

2008

36

31

0

24

91

20.

6814

安ierczy雟ka

Agata

Kusy Laskowice

2008

28

0

28

24

80

21.

4678

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna S瘼ólno

2011

12

20

22

36

78

22.

6795

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

20

13

28

24

72

23.

8705

Bry豉

Zuzanna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

20

28

0

24

72

24.

9878

Hawe趾o

Marta

LUKS Che軛no

2011

0

0

31

36

67

25.

4672

Nowak

Zofia

Krajna S瘼ólno

2010

12

0

31

24

67

26-27

239

Hawe趾o

Sara

LUKS Che軛no

2009

0

0

28

36

64

 

1346

Ratajczak

Julia

BOSiR ULKS Barcin

2010

0

0

28

36

64

28-29

8703

Belter

Zuzanna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

12

20

0

24

56

 

8711

Lian

Aleksandra

LUKS Orze Rynarzewo

2009

12

20

0

24

56

30.

1344

Fidala

Vanessa

BOSiR ULKS Barcin

2010

31

0

22

0

53

31.

8702

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orze Rynarzewo

2009

28

20

0

0

48

32.

1342

Ratajczak

Zofia

BOSiR ULKS Barcin

2011

0

0

22

24

46

33.

6813

Szymaniak

Nikole

Kusy Laskowice

2009

0

20

22

0

42

34-35

8704

B豉瞠jewska

Maja

LUKS Orze Rynarzewo

2009

20

20

0

0

40

 

8717

Miku豉

Ma貪orzata

LUKS Orze Rynarzewo

2009

20

20

0

0

40

36.

8720

Witkowska

Zuzanna

LUKS Orze Rynarzewo

2008

20

13

0

0

33

37.

6805

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

0

0

22

0

22

38.

8715

Majdan

Lena

LUKS Orze Rynarzewo

2008

0

20

0

0

20

39.

4676

Jesse

Natalia

Krajna S瘼ólno

2011

20

0

0

0

20

 
© 2021 KPOZTS Bydgoszcz