Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzień109
miesiąc151
wszystkie342733

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Senior za sezon 19/20
Senior za sezon 19/20 Drukuj

       

Seniorzy za sezon 2019/20  ( 3 najl. wyniki)

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

281

Dyjas

Jakub

Energa KTS Toruń

95

0

0

0

400

lista św.

2.

268

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

274

233

300

229

807

3.

7987

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

233

198

233

229

695

4.

269

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

198

168

198

149

564

5.

7986

Golla

Marco

Olimpia Grudziądz

98

156

116

156

229

541

6.

57

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

130

130

168

185

483

7.

270

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

130

156

77

149

435

8.

7988

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

97

81

85

149

331

9.

277

Werner

Jakub

Energa KTS Toruń

0

97

72

40

115

284

10.

3094

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

4

74

77

74

107

258

11.

276

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

81

85

68

83

249

12.

6636

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

0

68

62

98

228

13.

7985

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

25

60

62

98

220

14.

274

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

72

0

40

98

210

15.

2157

Maćkowiak

Wojciech

Pogoń Mogilno

82

64

74

70

0

208

16.

3090

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

53

70

40

83

206

17.

5540

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

40

53

0

107

200

18.

7340

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

53

64

53

83

200

19.

4665

Mojka

Piotr

Krajna Sępólno

94

64

40

53

83

200

20.

4660

Brieger

Michał

Krajna Sępólno

83

70

40

40

83

193

21.

6643

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

40

60

40

83

183

22.

271

Woskowicz

Marcin

Energa KTS Toruń

94

68

0

0

98

166

23.

4663

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

53

53

17

60

166

24.

4671

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

60

40

25

60

160

25.

7342

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

25

25

83

148

26.

2012

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

0

17

40

83

140

27.

9833

Lepak

Bartosz

Krajna Sępólno

89

0

25

53

60

138

28.

6639

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

25

53

25

60

138

29.

233

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

40

25

60

125

30.

3080

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

40

0

25

60

125

31.

5056

Ziółkowski

Grzegorz

LZS Jastrzębie

88

60

0

62

0

122

32.

1659

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

0

53

62

0

115

33.

3598

Rumiński

Hubert

LUKS Chełmno

1

0

25

25

60

110

34.

231

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

25

17

15

60

102

35.

2402

Jarząbkowski

Paweł

KS Gotyk Toruń

2

40

40

17

0

97

36.

7324

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

0

0

17

17

60

94

37.

7989

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

25

25

40

0

90

38.

2410

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

40

25

17

0

82

39.

3077

Dziadek

Kamil

Gwiazda Bydgoszcz

0

0

0

81

0

81

40-41

3082

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

0

0

17

60

77

 

7461

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

0

0

17

60

77

42.

6648

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

3

18

40

17

0

75

43.

7336

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

3

25

25

17

0

67

44.

6650

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

25

40

0

0

65

45.

2160

Wojewódka

Michał

Pogoń Mogilno

74

0

64

0

0

64

46.

283

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

18

25

17

0

60

47.

915

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

40

0

17

0

57

48.

2018

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

5

0

0

53

0

53

49.

6637

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

0

53

0

0

0

53

50.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

9

0

0

40

0

40

51.

5528

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

0

40

0

0

40

52.

6638

Łukaszewski

Krystian

UKS OSiR Brodnica

87

40

0

0

0

40

53.

912

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

18

0

17

0

35

54.

4675

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

3

18

17

0

0

35

55-56

6642

Szymański

Marcin

UKS OSiR Brodnica

79

0

0

25

0

25

 

273

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

0

0

25

0

25

57.

2014

Witucki

Marcin

Emdek Bydgoszcz

93

0

25

0

0

25

58.

3584

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

3

25

0

0

0

25

59.

914

Kulpiński

Marcin

Piast Kruszwica

75

18

0

0

0

18

60-64

2409

Łukaszewski

Mikołaj

KS Gotyk Toruń

6

0

0

17

0

17

 

2398

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

6

0

0

17

0

17

 

2015

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

0

0

17

0

17

 

917

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

4

0

0

17

0

17

 

7358

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

4

0

0

17

0

17

65-76

6364

Wojnerowicz

Robert

GLKS Cis Cekcyn

77

0

17

0

0

17

 

6365

Gumiński

Henryk

GLKS Cis Cekcyn

38

0

17

0

0

17

 

6372

Lipkowski

Aleksy

GLKS Cis Cekcyn

3

0

17

0

0

17

 

6363

Pollok

Paweł

GLKS Cis Cekcyn

64

0

17

0

0

17

 

6587

Lipowski

Daniel

GLKS GOK Rogóźno

70

0

17

0

0

17

 

6589

Staszczyk

Łukasz

GLKS GOK Rogóźno

93

0

17

0

0

17

 

6367

Rydzkowski

Bartosz

GLKS Cis Cekcyn

99

0

17

0

0

17

 

6371

Słomiński

Błażej

GLKS Cis Cekcyn

96

0

17

0

0

17

 

6373

Zaremba

Dominik

GLKS Cis Cekcyn

5

0

17

0

0

17

 

6366

Bogun

Mariusz

GLKS Cis Cekcyn

78

0

17

0

0

17

 

6362

Piesik

Marek

GLKS Cis Cekcyn

91

0

17

0

0

17

 

5526

Kuźniacki

Jeremi

Energa KTS Toruń

93

0

17

0

0

17

77-78

926

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

6

0

0

15

0

15

 

4673

Raith

Albert

Krajna Sępólno

2

0

0

15

0

15

79.

6360

Słomiński

Tomasz

GLKS Cis Cekcyn

92

0

15

0

0

15

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz