Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj13
wczoraj23
tydzień81
miesiąc490
wszystkie344431

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Junior za sezon 19/20
Junior za sezon 19/20 Drukuj

       

Juniorzy za sezon 2019/20 ( 3 najl. wyniki)

         
                     

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

274

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2002

108

120

152

221

493

2.

3094

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2004

120

129

120

149

398

3.

3090

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

84

90

75

149

323

4.

6650

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

39

55

57

112

224

5.

2410

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

70

70

51

77

217

6.

7342

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

62

62

39

79

203

7.

7340

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

49

45

66

79

194

8.

4671

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

66

45

53

62

181

9.

2025

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

0

49

62

69

180

10.

283

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

45

70

39

62

177

11.

2018

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

49

66

55

0

170

12.

915

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

28

28

59

81

168

13.

4675

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

57

53

16

53

163

14.

2409

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

2006

53

57

45

0

155

15.

2402

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

51

39

28

62

152

16.

3597

Maruszak

Jakub

LUKS Chełmno

2002

59

49

39

0

147

17.

6648

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

39

0

28

71

138

18.

4481

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

28

39

28

62

129

19.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

28

51

48

0

127

20.

233

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

28

28

28

53

109

21.

4485

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

16

28

16

53

97

22.

926

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

2006

28

28

39

0

95

23.

232

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

39

28

28

0

95

24.

2027

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

28

28

28

0

84

25.

6441

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

45

39

0

0

84

26.

6381

Barganowski

Stanisław

Flisak Złotoria

2004

0

10

16

53

79

27.

2398

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

2006

28

0

45

0

73

28.

7336

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

16

28

28

0

72

29.

10501

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

0

16

0

48

64

30.

5624

Wieczorek

Mateusz

Energa KTS Toruń

2004

0

0

16

46

62

31.

3278

Franc

Igor

Gwiazda Bydgoszcz

2005

0

10

50

0

60

32.

5589

Lewandowski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2002

16

16

28

0

60

33.

7358

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

2004

0

28

16

0

44

34.

543

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

39

0

0

0

39

35.

2020

Grocki

Kacper

Emdek Bydgoszcz

2002

0

16

16

0

32

36-37

4673

Raith

Albert

Krajna Sępólno

2002

16

16

0

0

32

 

4666

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

16

16

0

0

32

38.

4479

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

0

16

11

0

27

39.

917

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

16

0

11

0

27

40-41

5628

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

0

10

16

0

26

 

4478

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

0

10

16

0

26

42.

4667

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

16

10

0

0

26

43-44

3581

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

0

10

11

0

21

 

4484

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

0

10

11

0

21

45-46

4668

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

0

16

0

0

16

 

3093

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

0

16

0

0

16

47-48

10926

Brejza

Mateusz

IKTS Noteć Inowrocław

2010

0

0

11

0

11

 

6651

Grochowski

Dominik

UKS OSiR Brodnica

2004

0

0

11

0

11

49-52

4421

Byczyński

Marcin

Baszta Żnin

2004

0

10

0

0

10

 

5577

Juda

Igor

Energa KTS Toruń

2004

0

10

0

0

10

 

3582

Krawczyk

Kamil

IKTS Noteć Inowrocław

2007

0

10

0

0

10

 

3086

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

0

10

0

0

10

                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz