Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj24
tydzień10
miesiąc394
wszystkie346435

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Żak za sezon 19/20
Żak za sezon 19/20 Drukuj

       

                     

Żacy za sezon 2019/20 ( 3 najl. wyniki)

         
                     

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MP-MW

Razem

1.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

71

62

0

125

258

2.

5582

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

55

52

0

68

175

3.

2407

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

46

40

37

53

139

4.

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

46

48

40

45

139

5.

3092

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

32

35

33

38

106

6.

6253

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kujawski

2009

25

33

35

36

104

7.

242

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

28

27

32

40

100

8.

6383

Pieszak

Adam

Flisak Złotoria

2010

35

28

22

33

96

9.

8245

Pakowski

Igor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

30

29

25

36

95

10.

3087

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

22

31

30

33

94

11.

5559

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

29

32

31

0

92

12.

5570

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

33

30

27

0

90

13.

2418

Afrykański

Wojciech

Gotyk Toruń

2011

27

25

27

27

81

14.

8709

Kołodziej

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

31

22

16

27

80

15.

6796

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

22

22

29

27

78

16.

6808

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

25

22

22

27

74

17.

8714

Łukaszewski

Paweł

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

22

22

0

27

71

18.

2022

Hołda

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

16

18

25

27

70

19.

8247

Zielony

Wiktor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

16

25

16

27

68

20.

5541

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

0

18

22

27

67

21.

8718

Milanowski

Norbert

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

11

18

0

20

49

22.

4480

Dahm

Alan

Sokół Gniewkowo

2010

22

18

0

0

40

23.

6256

Przybylski

Marceli

UKS TOP Solec Kujawski

2010

0

0

16

20

36

24.

7205

Kruszyński

Bartosz

LUKS Chełmno

2011

16

0

16

0

32

25-27

11156

Szczutkowski

Kacper

LUKS Chełmno

2012

0

0

8

20

28

 

11170

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

0

0

8

20

28

 

 

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

0

0

8

20

28

28.

11087

Biegański

Wiktor

Energa KTS Toruń

2009

0

0

22

0

22

29-32

7206

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2010

0

0

16

0

16

 

11085

Radtke

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2009

0

0

16

0

16

 

11086

Łopatowski

Aleksander

Energa KTS Toruń

2010

0

0

16

0

16

 

11179

Tubisz

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2009

0

0

16

0

16

33-34

8708

Gawiński

Franciszek

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

16

0

0

0

16

 

5545

Szymanski

Tymon

Energa KTS Toruń

2010

16

0

0

0

16

35-36

6258

Wandachowicz

Jakub

UKS TOP Solec Kujawski

2010

0

0

8

0

8

 

10875

Maciejewski

Bartosz

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2010

0

0

8

0

8

 
© 2021 KPOZTS Bydgoszcz