Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień78
miesiąc462
wszystkie346503

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Żaczka za sezon 19/20
Żaczka za sezon 19/20 Drukuj

       

     

Żaczki za sezon 2019/20 ( 3 najl. wyniki)

         
                     

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

2024

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

82

82

0

96

260

2.

3962

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

62

71

0

81

214

3.

6806

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

59

55

0

48

162

4.

1345

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

55

52

0

53

160

5.

4669

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

55

46

0

57

158

6.

7198

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

22

33

40

48

121

7.

239

Hawełko

Sara

LUKS Chełmno

2009

37

37

31

42

116

8.

1346

Ratajczak

Julia

BOSiR ULKS Barcin

2010

28

40

30

40

110

9.

8710

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

33

35

33

27

101

10.

8716

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

25

25

35

36

96

11.

6250

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

32

31

32

27

95

12.

1344

Fidala

Vanessa

BOSiR ULKS Barcin

2010

27

28

37

0

92

13.

8705

Bryła

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

25

30

0

36

91

14.

9878

Hawełko

Marta

LUKS Chełmno

2011

29

32

29

0

90

15.

4672

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

22

22

27

38

87

16.

8702

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

31

29

0

27

87

17.

8717

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

30

16

22

27

79

18.

4678

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2011

16

16

28

33

77

19.

6795

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

22

16

25

27

74

20.

5634

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2013

16

25

25

0

66

21.

8703

Belter

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

16

16

22

20

58

22.

1342

Ratajczak

Zofia

BOSiR ULKS Barcin

2011

0

0

22

33

55

23.

6813

Szymaniak

Nicola

Kusy Laskowice

2010

0

27

0

27

54

24.

7197

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

22

16

16

0

54

25.

6805

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

0

22

0

27

49

26.

7202

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

16

16

16

0

48

27.

11089

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

0

0

16

27

43

28.

9728

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

0

0

22

20

42

29.

8704

Błażejewska

Maja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

0

22

16

0

38

30.

8711

Lian

Aleksandra

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

16

22

0

0

38

31.

7203

Rybka

Emilia

LUKS Chełmno

2011

11

10

16

0

37

32-34

11158

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

0

0

16

20

36

 

11159

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

0

0

16

20

36

 

9726

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

0

0

16

20

36

35-36

4676

Jesse

Natalia

Krajna Sępólno

2011

16

16

0

0

32

 

7204

Wichlińska

Zofia

LUKS Chełmno

2012

16

16

0

0

32

37.

11157

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

0

0

11

20

31

38.

7196

Kowalska

Aleksandra

LUKS Chełmno

2011

16

10

0

0

26

 
© 2021 KPOZTS Bydgoszcz