Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień66
miesiąc609
wszystkie346650

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2020/2021 arrow I WTK Seniorów
I WTK Seniorów 20/21 Drukuj

       

I WTK Seniorów 2020/21

   
   

8.11.2020 Grudziądz

         
               

Lp.

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

203

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

90

90

awans do I Grand Prix

2.

482

Walaszek

Przemysław

Energa KTS Toruń

0

85

 

3.

467

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

81

 

4.

483

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

77

 

5.

210

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

74

 

6.

208

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

4

72

 

7.

480

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

70

 

8.

488

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

68

 

9-10

7268

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

64

 

 

1003

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

64

 

11-12

7269

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

60

 

 

6406

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

60

 

13-16

207

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

53

 

 

541

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

53

 

 

478

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

53

 

 

489

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

53

 

17-24

6402

Mojka

Piotr

Krajna Sępólno

94

40

 

 

3237

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

40

 

 

4937

Rumiński

Hubert

LUKS Chełmno

1

40

 

 

7579

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

40

 

 

3249

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

40

 

 

1616

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

6

40

 

 

5081

Lipowski

Daniel

GLKS GOK Rogóźno

70

40

 

 

209

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

40

 

25-32

4952

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

 

 

4943

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

25

 

 

1606

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

25

 

 

6408

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

25

 

 

3247

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

3

25

 

 

529

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

9

25

 

 

532

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

25

 

 

528

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

25

 

33-38

4793

Piesik

Marek

GLKS Cis Cekcyn

91

18

 

 

4795

Słomiński

Tomasz

GLKS Cis Cekcyn

92

18

 

 

1817

Ostrowski

Wiesław

GLKS Gruta Mełno

52

18

 

 

8832

Broża

Łukasz

Piast Łasin

95

18

 

 

1601

Cholewiński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

18

 

 

491

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

18

 
               

Żółte kartki za niesportowe zachowanie

     

1.

Staszczyk Konrad

         

2.

   Michna Dawid

 

 
© 2021 KPOZTS Bydgoszcz