Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj7
wczoraj23
tydzień121
miesiąc558
wszystkie352069

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2020/2021 arrow II WTK Seniorów
II WTK Seniorów 20/21 Drukuj
 
        

II WTK Seniorów 2020/21

7.02.2021 Grudziądz

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

1.

7268

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

90

awans do II Grand Prix

2.

467

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

85

3.

210

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

81

4.

483

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

77

5.

480

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

74

6.

488

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

72

7.

208

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

4

70

8.

482

Walaszek

Przemysław

Energa KTS Toruń

0

68

9-10

1003

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

64

 

489

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

64

11-12

6402

Mojka

Piotr

Krajna Sępólno

94

60

 

994

Maćkowiak

Wojciech

UKS Szaniec

82

60

13-16

207

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

53

 

6411

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

53

 

529

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

9

53

 

491

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

53

17-24

7269

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

40

 

6401

Brieger

Michał

Krajna Sępólno

83

40

 

6406

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

40

 

6405

Lepak

Bartosz

Krajna Sępólno

89

40

 

3237

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

40

 

4937

Rumiński

Hubert

LUKS Chełmno

1

40

 

478

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

40

 

492

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

40

25-32

4942

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

 

541

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

25

 

1616

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

6

25

 

3247

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

3

25

 

532

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

25

 

5081

Lipowski

Daniel

GLKS GOK Rogóźno

70

25

 

528

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

25

 

7578

Gąsior

Kamil

Olimpia Grudziądz

90

25

33-35

3249

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

18

 

10543

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

3

18

 

1992

Pochylski

Patryk

LUKS Kołaczkowo

93

18

Żółta kartka za niesportowe zachowanie - Węderlich Damian

 
© 2021 KPOZTS Bydgoszcz