Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj21
tydzień159
miesiąc225
wszystkie348301

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2021 arrow MW Senior 2021
MW Senior 2021 Drukuj

       

Mistrzostwa Województwa Seniorów

14.03.2021 Sępólno Kraj.

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW

1.

482

Walaszek

Przemysław

Energa KTS Toruń

0

120

2.

488

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

115

3-4

473

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

107

 

467

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

107

5-8

489

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

98

 

480

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

98

 

210

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

98

 

207

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

98

Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

 

1.

210

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

98

awans do MP

2.

489

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

115

3-4

480

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

107

 

207

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

107

5-6

467

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

101

 

488

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

101

7-8

1003

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

96

 

483

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

96

9-16

4792

Majchrzak

Michał

Pogoń Mogilno

99

83

 

6406

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

83

 

6402

Mojka

Piotr

Krajna Sępólno

94

83

 

3237

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

83

 

491

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

83

 

204

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

83

 

492

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

83

 

1606

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

83

17-24

4942

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

63

 

6401

Brieger

Michał

Krajna Sępólno

83

63

 

6411

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

63

 

6408

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

63

 

4937

Rumiński

Hubert

LUKS Chełmno

1

63

 

209

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

63

 

528

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

63

 

4943

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

63

Gra Podwójna

1.

Kotowski - Węderlich

Energa KTS Toruń

 

2.

Ufnal - Pietryka

Gwiazda Bydgoszcz- UKS Szaniec

 

3-4

Małachowski-Czerwiński

Energa KTS Toruń

 

 

Lica - Lemański

Krajna Sępólno

5-8

Majchrzak Mich-Rumiński

Pogoń Mogilno-LUKS Chełmno

 

 

Zgliński-Maćkowski

Energa KTS Toruń-UKS OSiR Brodnica

 

Michna-Majchrzak Aleks.

Energa KTS Toruń-Gwiazda Bydgoszcz

 

Walaszek-Szymanek

Energa KTS Toruń

 

9-14

Briger-Mojka

Krajna Sępólno

 

Maciaszek - Stypka

Krajna Sępólno-Gwiazda Bydgoszcz

 

Szurlej - Łącki

Energa KTS Toruń

 

 

Przybytkowski-Przybytkowski

LUKS Chełmno

 

Leszczyński-Szramowski

Gwiazda Bydgoszcz

Gra Mieszana

1.

Małachowski-Błażejewicz

Energa KTS Toruń-Gotyk Toruń

 

2.

Walaszek - Jarkowska Alex

Energa KTS Toruń

 

3-4

Węderlich - Łącka

Energa KTS Toruń

 

 

Kotowski - Dąbrzał

Energa KTS Toruń-IKTS Noteć Inowrocław

 

5-8

Pietryka - Baczyńska

UKS Szaniec - Gotyk Toruń

 

 

Ufnal - Lemańska

Gwiazda Bydgoszcz - Krajna Sępólno

 

Szymanek - Palacz

Energa KTS Toruń-IKTS Noteć Inowrocław

 

 

Czerwiński - Osińska

Energa KTS Toruń

 

9-16

Lica - Suchomska

Krajna Sępólno-LUKS Kusy Laskowice

 

Majchrzak Alex-Piłat

Gwiazda Bydgoszcz - LUKS Chełmno

 

Lemański - Drąg

Krajna Sępólno-LUKS Chełmno

 

Michna - Kwaśniewska

Energa KTS Toruń-BOSiR ULKS Barcin

 

 

Szurlej-Wycichowska Amelia

Energa KTS Toruń-niestowarzyszona

 

 

Majchrzak Mich-Jędrzejewska

Pogoń Mogilno-Gotyk Toruń

 

Mojka-Wycichowska Agata

Krajna Sępólno-niestowarzyszona

 

Zgliński-Kurzawska

Energa KTS Toruń

 

17-24

Łącki-Jarkowska Alicja

Energa KTS Toruń

 

 

Stypka - Maruszak

Gwiazda Bydgoszcz-Gotyk Toruń

 

Rumiński - Pilarska

LUKS Chełmno-LUKS Kusy Laskowice

 

Maćkowski-Przybytkowska

UKS OSiR Brodnica-LUKS Chełmno

 

Maciaszek-Kowalska Wikt

Krajna Sępólno-Orlik Kcynia

 

Przybytkowski Ł-Smykowska

LUKS Chełmno-LUKS Kusy Laskowice

 

Przybytkowski M-Rujner

UKS Chełmno-LUKS Kusy Laskowice

 

Brieger - Kowalska Julia

Krajna Sępólno-Orlik Kcynia

 
© 2021 KPOZTS Bydgoszcz