Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj13
wczoraj150
tydzień163
miesiąc1487
wszystkie396856

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2021 arrow MW Junior 2021
MW Junior 2021 Drukuj

       

Mistrzostwa Województwa Juniorów

1.05.2021 Toruń

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

1.

489

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

2005

90

 

2.

208

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2004

85

 

3-4

207

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

79

 

 

492

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

79

 

5-8

6419

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

71

 

 

541

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

71

 

 

2136

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

71

 

 

7269

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

71

Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

 

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

Pkt.

1.

492

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

90

awans do MP

2.

541

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

85

awans do MP

3.

7269

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

81

4.

2136

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

77

5.

6419

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

75

6.

3249

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

71

7-8

7385

Wieczorek

Mateusz

Gotyk Toruń

2004

69

 

7368

Barganowski

Stanisław

Flisak Złotoria

2004

69

9-12

1557

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

62

 

6411

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

62

 

3247

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

62

 

10543

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

62

13-16

1118

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

53

 

1611

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

53

 

7422

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

53

 

7426

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

53

17

7591

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudziądz

2005

48

Gra Podwójna

1.

 

Majchrzak-Staszczyk

Gwiazda Bydgoszcz

2.

 

Lemański-Żychliński

Krajna Sępólno

3-4

 

Zgliński-Marchlewski

Energa KTS Toruń-Gotyk Toruń

 

 

Kwaśnik - Zakrzewski

Sokół Gniewkowo

5-8

 

Błachnio-Petrynowski

Olimpia Grudziądz

 

 

Barganowski-Wieczorek

Flisak Złotoria-Gotyk Toruń

 

 

Michna - Wypij

Energa KTS Toruń

 

 

Deja-Biegański

UKS OSiR Brodnica

9-10

 

Mańkowski - Krause

Piast Kruszwica-Emdek Bydgoszcz

 

 

Kubiak-Jamnicki

LUKS Chełmno-Gwiazda Bydgoszcz

Gra Mieszana

1.

 

Michna-Jarkowska Aleksandra

Energa KTS Toruń

2.

 

Majchrzak - Piłat

Gwiazda Bydgoszcz-LUKS Chełmno

3-4

 

Krause - Łącka

Emdek Bydgoszcz-Energa KTS Toruń

 

 

Lemański - Drąg

Krajna Sępólno-LUKS Chełmno

5-7

 

Kubiak - Smykowska

LUKS Chełmno-Kusy Laskowice

 

 

Zgliński-Jarkowska Alicja

Energa KTS Toruń

 

 

Żychliński-Wachowska

Krajna-BOSiR ULKS Barcin

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów

16.05.2021 Gniewkowo

1.

016 

 KS Gwiazda Bydgoszcz

 Majchrzak Aleksander

 Staszczyk Konrad

 Rybacki Aleksander

 Jamnicki Jakub

lista krajowa

2.

 032

 Energa KTS Toruń

 Michna Dawid

 Zgliński Antoni

 Wypij Radosław

 

awans do MP

3-4

 444

 TG sokół Gniewkowo

 Zakrzewski Bartosz

 Kwaśnik Michał

 Bartoszak Kacper

 

 

091 

 KS Gotyk Toruń

 Marchlewski Kacper

 Barganowski Stanisław

 Wieczorek Mateusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz