Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj150
tydzień172
miesiąc1496
wszystkie396865

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2021 arrow MW Kadetka 2021
MW Kadetka 2021 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych

9.05.2021 Inowrocław

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

1.

1567

Wycichowska

Amelia

niestowarzyszona

2007

75

2.

4324

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

71

3-4

6412

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

65

 

486

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

65

5-8

1558

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toruń

2006

59

 

4926

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

59

 

7924

Kowalska

Wiktoria

MLUKS Orlik Kcynia

2007

59

 

9092

Rujner

Lilianna

Kusy Laskowice

2006

59

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

1.

9092

Rujner

Lilianna

Kusy Laskowice

2006

75

awans do OOM

2.

1558

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toruń

2006

71

awans do OOM

3.

7924

Kowalska

Wiktoria

MLUKS Orlik Kcynia

2007

67

4.

9097

Winklarz

Malwina

Kusy Laskowice

2006

64

5-6

7942

Popiela

Aleksandra

MLUKS Orlik Kcynia

2006

61

 

7935

Nowakowska

Nicole

MLUKS Orlik Kcynia

2006

61

7.

14196

Kałaczyńska

Maria

Krajna Sępólno

2006

58

Gra Podwójna

1.

 

Dąbrzał - Lemańska

IKTS Noteć - Krajna Sępólno

 

2.

 

Kurzawska-Wycichowska

Energa KTS Toruń-niestowarz.

 

3-4

 

Nowakowska-Popiela

MLUKS Orlik Kcynia

 

 

 

Przybytkowska-Kowalska

LUKS Chełmno-MLUKS Orlik Kcynia

 

5-6

 

Winklarz-Kałaczyńska

Kusy Laskowice-Krajna Sępólno

 

 

 

Rujner-Maruszak

Kusy Laskowice-Gotyk Toruń

 

Gra Mieszana

1.

 

Szurlej - Kurzawska

Energa KTS Toruń

2.

 

Łukaszewski - Dąbrzał

Gwiazda Bydg-IKTS Noteć Ino

3-4

 

Małecki -Wycichowska

LUKS Kołaczkowo-niestowarz.

 

 

Kęsik-Kowalska Wiktoria

Gwiazda Bydg-MLUKS Orlik Kcynia

5-6

 

Słabkowski-Rujner

LZS Jastrzębie-Kusy Laskowice

 

 

Jagodziński-Przybytkowska

LUKS Chełmno

 

 

Afrykański - Lemańska

Gotyk Toruń-Krajna Sępólno

 

 

Kaszuba-Nowakowska

Piast Kruszwica-MLUKS Orlik

9-12

 

Gierzyński-Popiela

Gotyk Toruń-MLUKS Orlik Kcynia

 

 

Dereszewski-Maruszak

Gotyk Toruń

 

 

Krzewiński-Kałaczyńska

LZS Jastrzębie-Krajna Sępólno

 

 

Gotowalski- Winklarz

IKTS Noteć-Kusy Laskowice

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych

1.

 

LUKS Kusy Laskowice

Rujner Liliana

Winklarz Malwina

 

awans do OOM

2.

 

MLKS Krajna Sępólno

Lemańska Klara

Kałaczyńska Maria

 

3.

 

MLUKS Orlik Kcynia

Kowalska Wiktoria

Nowakowska Nicole

Popiela Aleksandra

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz