Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj150
tydzie173
miesi帷1497
wszystkie396866

Go軼imy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2021 arrow MW M這dzik 2021
MW M這dzik 2021 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dzików

3.05.2021 Laskowice

L.p

Nr lic

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

1.

1097

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toru

2008

60

2.

529

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toru

2009

56

3-4

7377

Korzus

Julian

Gotyk Toru

2010

52

 

7383

R瘯as

Mi這sz

Gotyk Toru

2008

52

5-8

7382

R瘯as

Maciej

Gotyk Toru

2008

46

 

6414

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

46

 

6413

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

46

 

6746

Rudolf

Wiktor

LUKS Che軛no

2009

46

Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

Nr. lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

1.

6413

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

60

awans do MP

2.

7382

R瘯as

Maciej

Gotyk Toru

2008

56

awans do MP

3.

6746

Rudolf

Wiktor

LUKS Che軛no

2009

53

4.

1554

Krzy瘸nowski

Jakub

Gotyk Toru

2010

51

5-6

7912

S豉bkowski

Jakub

LZS Jastrz瑿ie

2008

48

 

7513

Kempa

Olaf

安iecki KTS

2008

48

7-8

10892

Paw這wski

Oskar

Olimpia Grudzi康z

2008

44

 

6748

Wichli雟ki

Franciszek

LUKS Che軛no

2009

44

9-16

6309

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kuj.

2009

36

 

6747

Krukowski

Franciszek

LUKS Che軛no

2008

36

 

7371

Bo陰d

Krzysztof

Gotyk Toru

2008

36

 

1612

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

36

 

7587

Czeka豉

Mateusz

Olimpia Grudzi康z

2008

36

 

5956

Pieszak

Stanis豉w

Flisak Z這toria

2008

36

 

5955

Pieszak

Adam

Flisak Z這toria

2010

36

 

9083

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2008

36

17-24

2133

Ho責a

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

24

 

4944

Pankowski

Jakub

LUKS Che軛no

2013

24

 

5626

Ko這dziej

Szymon

LUKS Orze Rynarzewo

2009

24

 

9089

Ligmanowski

Jakub

Kusy Laskowice

2008

24

 

9088

Ko速onowski

Oliwier

Kusy Laskowice

2008

24

 

1095

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toru

2008

24

 

1620

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

24

 

9093

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

24

25-27

7391

F庶ara

Jakub

Energa KTS Toru

2012

15

 

1093

Rosi雟ki

Tytus

Energa KTS Toru

2010

15

 

7514

Zielony

Wiktor

安iecki KTS

2010

15

Jakub Krzy瘸nowski ukarany ó速 kartk za niesportowe zachowanie przy stole.

Gra Podwójna

1.

 

R瘯as Mi這sz-Sawina

Gotyk Toru-Energa KTS Toru

2.

 

R瘯as Maciej-Szymczak

Gotyk Toru-Energa KTS Toru

3-4

 

Jesse-Aderjahn

Krajna S瘼ólno

 

 

Rudolf-Wichli雟ki

LUKS Che軛no

5-8

 

Krukowski-Marjanek

LUKS Che軛no-UKS TOP Solec Kuj.

 

 

S豉bkowski Patryk-Bo陰d

LZS Jastrz瑿ie-Gotyk Toru

 

 

Krzy瘸nowski-Korzus

Gotyk Toru

 

 

Czeka豉-Paw這wski

Olimpia Grudzi康z

9-14

 

F庶ara-Pankowski

Energa KTS Toru-LUKS Che軛no

 

 

Rosi雟ki-Rzadkiewicz

Energa KTS Toru

 

 

Ho責a-Ko這dziej

Emdek Bydg-Orze Rynarzewo

 

 

Rybak-Biernacki

Kusy Laskowice

 

 

Zielony-Kempa

安iecki KTS

 

 

Ko速onowski-Ligmanowski

Kusy Laskowice

 

 

Pieszak Adam-Pieszak Stan.

Flisak Z這toria

 

 

Jurek-Olechnowicz

Gwiazda Bydgoszcz

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików

2.05.2021 Laskowice

Pkt

1.

Energa KTS I Toru

Sawina Maksymilian

Szymczak Wojciech

 

360

2.

Gotyk Toru

R瘯as Mi這sz

R瘯as Maciej

Korzus Julian

340

3-4

Krajna S瘼ólno

Aderjahn Nikodem

Jesse Mateusz

 

310

 

Gotyk II Toru

Krzy瘸nowski Jakub

Bo陰d Krzysztof

 

310

Eliminacje do Dru篡nowych Mistrzostw Polski

1.

Krajna S瘼ólno

Aderjahn Nikodem

Jesse Mateusz

 

360

awans do MP

2.

Gotyk II Toru

Krzy瘸nowski Jakub

Bo陰d Krzysztof

 

340

3-4

Gwiazda Bydgoszcz

Olechnowicz Maciej

Jurek Wojciech

 

310

 

Olimpia Grudzi康z

Czeka豉 Mateusz

Paw這wski Oskar

 

310

5-8

安iecki KTS

Kempa Olaf

Zielony Wiktor

 

245

 

Energa KTS II Toru

Rzadkiewicz Antoni

Rosi雟ki Tytus

 

245

 

Emdek Bydgoszcz

Ho責a Mateusz

Wika Jakub

 

245

 

LUKS Che軛no

Wichli雟ki Franciszek

Rudolf Wiktor

Krukowski Franciszek

245

9-14

Flisak Z這toria

Pieszak Stanis豉w

Pieszak Adam

 

135

 

Olimpia II Grudzi康z

Biernat Micha

Glanert Olaf

 

135

 

LUKS II Che軛no

Pankowski Jakub

Szczutkowski Kacper

 

135

 

Kusy Laskowice

Ko速onowski Oliwer

Ligmanowski Jakub

 

135

 

Energa KTS III Toru

F庶ara Jakub

Zagórski Marcin

 

135

 

Kusy II Laskowice

Rybak Maciej

Biernacki Wiktor

 

135

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz