Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj150
tydzie170
miesi帷1494
wszystkie396863

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2021 arrow MW M這dziczka 2021
MW M這dziczka 2021 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dziczek

3.05.2021 Laskowice

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

1.

2135

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

60

2.

4929

Rogulska

Julia

LUKS Che軛no

2010

56

3-4

7512

S逝pska

Malwina

安iecki KTS

2008

52

 

7923

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

52

5-8

7384

Sonnenberg

Monika

Gotyk Toru

2011

46

 

9091

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

46

 

1997

Ma貫cka

Natalia

LUKS Ko豉czkowo

2008

46

 

1996

璕owska

Maja

LUKS Ko豉czkowo

2008

46

Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

 

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

1.

7512

S逝pska

Malwina

安iecki KTS

2008

60

awans do MP

2.

4929

Rogulska

Julia

LUKS Che軛no

2010

56

awans do MP

3.

1997

Ma貫cka

Natalia

LUKS Ko豉czkowo

2008

53

4.

9091

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

51

5-6

7384

Sonnenberg

Monika

Gotyk Toru

2011

48

 

9463

Kwa郾iewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

48

7-8

6418

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna S瘼ólno

2011

44

 

6415

Knapik

Marta

Krajna S瘼ólno

2009

44

9-16

6417

Nowak

Zofia

Krajna S瘼ólno

2010

36

 

4927

Hawe趾o

Sara

LUKS Che軛no

2009

36

 

5627

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

36

 

9082

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

36

 

9085

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

36

 

4930

Kowalik

Greta

LUKS Che軛no

2012

36

 

5635

Mensch

Martyna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

36

 

9090

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

36

17-24

5618

Bry豉

Zuzanna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

24

 

6306

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

24

 

5620

Czajkowska

Martyna

LUKS Orze Rynarzewo

2008

24

 

5636

Miku豉

lno

LUKS Orze Rynarzewo

2009

24

 

5615

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orze Rynarzewo

2009

24

 

4932

Nowak

Wiktoria

LUKS Che軛no

2012

24

 

10871

Ma熥owska

Patrycja

UKS OSiR Brodnica

2009

24

 

5616

Belter

Zuzanna

LUKS Orze Rynarzewo

2009

24

25

4928

Hawe趾o

Marta

LUKS Che軛no

2011

17

Gra Podwójna

1

 

Pilarska - Krause

Kusy Laskowice-Emdek Bydgoszcz

2

 

Rogulska-S逝pska

LUKS Che軛no-匠TS 安iecie

3-4

 

璕owska - Kowalska

LUKS Ko豉czkowo-Orlik Kcynia

 

 

Ma貫cka - Knapik

LUKS Ko豉czkowo-Krajna S瘼ólno

5-8

 

Mensch - Miku豉

LUKS Orze Rynarzewo

 

 

Ilcewicz - Sonnenberg

Krajna S瘼ólno-Gotyk Toru

 

 

Klepacz - Kwa郾iewska

UKS TOP Solec Kuj.-BOSiR Barcin

 

 

Kujawa-Czajkowska

LUKS Orze Rynarzewo

9-13

 

Niedzielska-Biernacka

Kusy Laskowice

 

 

Nowak Zofia-Hawe趾o Sara

Krajna S瘼ólno-LUKS Che軛no

 

 

Hawe趾o Marta-Kowalik

LUKS Che軛no

 

 

Babkiewicz-Bry豉

LUKS Orze Rynarzewo

 

 

Bogun-Nowak Wiktoria

Kusy Laskowice-LUKS Che軛no

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dziczek-el. do MP

2.05.2021 Laskowice

Pkt

1.

LUKS Ko豉czkowo

Ma貫cka Natalia

璕owska Maja

 

360

awans do MP

2.

LUKS Che軛no

Rogulska Julia

Hawe趾o Sara

 

340

3-4

Krajna S瘼ólno

Ilcewicz Wiktoria

Knapik Marta

 

310

 

Emdek Bydgoszcz

Krause Agata

Karczewska Vanessa

Syrocka Marta

310

5-8

LUKS II Che軛no

Kowalik Greta

Hawe趾o Marta

 

245

 

LUKS Orze Rynarzewo

Czajkowska Martyna

Kujawa Katarzyna

 

245

 

Kusy Laskowice

Pilarska Weronika

Bogun Klaudia

 

245

 

Kusy II Laskowice

Biernacka Alicja

Niedzielska Weronika

 

245

9

BOSiR ULKS Barcin

Kwa郾iewska Zuzanna

Fidala Vanessa

 

135

 

LUKS III Che軛no

Szczutkowska Amela

Nowak Wiktoria

 

135

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz