Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj29
wczoraj150
tydzień179
miesiąc1503
wszystkie396872

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2021 arrow MW Żaczka 2021
MW Żaczka 2021 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek

22.05.2021 Chełmno

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

4929

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

45

2.

7384

Sonnenberg

Monika

Gotyk Toruń

2011

42

3-4

9463

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

39

 

6418

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2011

39

5-8

9464

Ratajczak

Julia

BOSiR ULKS Barcin

2010

34

 

4930

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

34

 

9090

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

34

 

4928

Hawełko

Marta

LUKS Chełmno

2011

34

Eliminacje do Mistrzostw Polski  Żaczek

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

4928

Hawełko

Marta

LUKS Chełmno

2011

45

awans do MP

2.

4930

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

42

awans do MP

3.

9090

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

40

4.

9464

Ratajczak

Julia

BOSiR ULKS Barcin

2010

38

5-6

4932

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

36

 

211

Łaganowska

Urszula

niestowarzyszona

2011

36

7-8

9082

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

33

 

9706

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

33

9-16

6417

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

27

 

4323

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

27

 

4931

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

27

 

10599

Przybyła

Lena

Emdek Bydgoszcz

2011

27

 

4933

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

27

 

1607

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

27

 

13949

Skowrońska

Izabela

niestowarzyszona

2011

27

 

4326

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

27

17-23

13421

Jamroży

Gabriela

Orlik Kcynia

2012

18

 

6315

Tołysz

Wiktoria

UKS TOP Solec Kujawski

2011

18

 

10924

Szmelter

Liliana

IKTS Noteć Inowrocław

2011

18

 

13527

Krzysztofiak

Michalina

Sokół Gniewkowo

2010

18

 

14161

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

18

 

13528

Lewicka

Martyna

Sokół Gniewkowo

2010

18

 

 

Pochocka

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2011

18

Gra podwójna

1.

 

Kwaśniewska Zuzanna

Rogulska Julia

BOSiR ULKS Barcin-LUKS Chełmno

2.

 

Sonnenberg Monika

Ilcewicz Wiktoria

Gotyk Toruń-Krajna Sępólno

3-4

 

Niedzielska Weronika

Biernacka Alicja

Kusy Laskowice

 

 

Łaganowska Urszula

Nowak Zofia

niestowarzyszona-Krajna Sępólno

5-8

 

Hawełko Marta

Kowalik Greta

LUKS Chełmno

 

 

Jagodzińska Magdalena

Rudolf Natasza

LUKS Chełmno

 

 

Szczutkowska Amelia

Nowak Wiktoria

LUKS Chełmno

 

 

Dąbrzał Anna

Gawęda Lena

IKTS Noteć Inowrocław

9-13

 

Tołysz Wiktoria

Lasota Nadia

UKS TOP Solec Kujawski-Emdek

 

 

Skowrońska Izabela

Jamroży Gabriela

niestowarzyszona-Orlik Kcynia

 

 

Krzysztofiak Michalina

Lewicka Martyna

Sokół Gniewkowo

 

 

Szmelter Liliana

Pochocka Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

Przybyła Lena

Szoch Izabela

Emdek Bydgoszcz

                   Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaczek

23.05.2021 Chełmno

1.

 

LUKS Chełmno

Rogulska Julia

Kowalik Greta

Hawełko Marta

 

2.

 

Krajna Sępólno

Nowak Zofia

Ilcewicz Wiktoria

 

3-4

 

Kusy  Laskowice

Niedzielska Weronika

Biernacka Alicja

 

 

 

LUKS II Chełmno

Rudolf Natasza

Jagodzińska Magdalena

 

5-6

 

LUKS III Chełmno

Nowak Wiktoria

Szczutkowska Amelia

 

 

 

IKTS Noteć I Inowrocław

Dąbrzał Anna

Gawęda Lena

 

7-8

 

IKTS Noteć I Inowrocław

Szmelter Liliana

Pochocka Amelia

 

 

 

Emdek Bydgoszcz

Przybyła Lena

Szoch Izabela

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz