Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj91
wczoraj165
tydzie91
miesi帷2580
wszystkie397949

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow I WTK M這dzik闚
I WTK M這dzik闚 21/22 Drukuj

       

I WTK M這dzików 2021/22

5.09.2021 S瘼ólno Kraj.

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

1.

214

ㄠcki

Piotr

Energa KTS Toru

2010

50

2.

2361

Krzy瘸nowski

Jakub

Gotyk Toru

2010

47

3.

2908

Wichli雟ki

Franciszek

LUKS Che軛no

2009

44

4.

575

Glanert

Olaf

Olimpia Grudzi康z

2012

42

5.

3865

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

40

6.

3851

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

39

7.

1436

Pieszak

Adam

KS Nowa Era Toru

2010

38

8.

5852

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

36

9.

1874

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kuj.

2009

35

10.

3849

Gurzy雟ki

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

34

11-12

568

Biernat

Micha

Olimpia Grudzi康z

2010

31

 

2366

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toru

2010

31

13-16

5862

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

28

 

6963

Zielony

Wiktor

安iecki KTS

2010

28

 

2907

Szczutkowski

Kacper

LUKS Che軛no

2012

28

 

3178

Dymi雟ki

Kacper

Energa KTS Toru

2009

28

17-24

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Che軛no

2013

20

 

1877

Przybylski

Marceli

UKS TOP Solec Kuj.

2010

20

 

1443

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toru

2013

20

 

6498

Wika

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2011

20

 

4968

Barton

Hubert

Olender Ma豉 Nieszawka

2009

20

 

576

J璠rzejewski

Oliwer

Olimpia Grudzi康z

2012

20

 

3172

Bukolt

Julian

Energa KTS Toru

2010

20

 

3203

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toru

2010

20

25-30

6488

Ho責a

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

11

 

3195

Rosi雟ki

Tytus

Energa KTS Toru

2010

11

 

1872

Maciejewski

Bartosz

UKS TOP Solec Kuj.

2010

11

 

5864

Szot

Rados豉w

Kusy Laskowice

2011

11

 

5861

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

11

 

1432

Jurkiewicz

Micha

KS Nowa Era Toru

2010

11

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz