Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj23
tydzień176
miesiąc477
wszystkie439543

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow I WTK Seniorów
I WTK Seniorów 21/22 Drukuj

       

I WTK Seniorów 2021/22

4.09.2021 Toruń

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

194

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

90

awans do I Grand Prix

2.

208

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

85

3.

599

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

81

4.

217

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

4

77

5.

215

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

74

6.

1861

Majchrzak

Michał

UKS TOP Solec Kuj.

99

72

7.

205

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

70

8.

198

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

68

9-12

3860

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

62

 

5623

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

62

 

6010

Maruszak

Piotr

UKS OSiR Brodnica

95

62

 

5225

Utylski

Rafał

KS Pogoń Mogilno

83

62

13-16

589

Golla

Marco

Olimpia Grudziądz

98

53

 

218

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

53

 

594

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

53

 

1864

Świder

Dariusz

UKS TOP Solec Kuj.

74

53

17-24

186

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

40

 

222

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

40

 

6065

Stypka

Filip

Gotyk Toruń

1

40

 

214

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

40

 

3859

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

6

40

 

3205

Fąfara

Krzysztof

Energa KTS Toruń

74

40

 

2887

Makowski

Kacper

LUKS Chełmno

98

40

 

199

Marciniak

Damian

Energa KTS Toruń

95

40

25-32

219

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

9

25

 

101

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

25

 

6014

Wasilewski

Adam

UKS OSiR Brodnica

87

25

 

3835

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

25

 

2364

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

3

25

 

5288

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

3

25

 

6013

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

25

 

6506

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

25

33-48

5392

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

17

 

3846

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

17

 

105

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

17

 

2899

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

3

17

 

2521

Pochylski

Patryk

LUKS Kołaczkowo

93

17

 

3833

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

17

 

3836

Garboliński

Dawid

Gwiazda Bydgoszcz

84

17

 

4699

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

17

 

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

17

 

3840

Jurek

Arkadiusz

Gwiazda Bydgoszcz

67

17

 

3868

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

5

17

 

2896

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

17

 

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

10

17

 

5278

Stolarski

Robert

Sokół Gniewkowo

76

17

 

5290

Stolarski

Dawid

Sokół Gniewkowo

6

17

 

2354

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

6

17

49-51

2889

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

15

 

3851

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

10

15

 

3202

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

5

15

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz