Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj84
wczoraj165
tydzień84
miesiąc2573
wszystkie397942

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow I WTK Seniorów
I WTK Seniorów 21/22 Drukuj

       

I WTK Seniorów 2021/22

4.09.2021 Toruń

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

194

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

90

awans do I Grand Prix

2.

208

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

85

3.

599

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

81

4.

217

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

4

77

5.

215

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

74

6.

1861

Majchrzak

Michał

UKS TOP Solec Kuj.

99

72

7.

205

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

70

8.

198

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

68

9-12

3860

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

62

 

5623

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

62

 

6010

Maruszak

Piotr

UKS OSiR Brodnica

95

62

 

5225

Utylski

Rafał

KS Pogoń Mogilno

83

62

13-16

589

Golla

Marco

Olimpia Grudziądz

98

53

 

218

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

53

 

594

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

53

 

1864

Świder

Dariusz

UKS TOP Solec Kuj.

74

53

17-24

186

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

40

 

222

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

40

 

6065

Stypka

Filip

Gotyk Toruń

1

40

 

214

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

40

 

3859

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

6

40

 

3205

Fąfara

Krzysztof

Energa KTS Toruń

74

40

 

2887

Makowski

Kacper

LUKS Chełmno

98

40

 

199

Marciniak

Damian

Energa KTS Toruń

95

40

25-32

219

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

9

25

 

101

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

25

 

6014

Wasilewski

Adam

UKS OSiR Brodnica

87

25

 

3835

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

25

 

2364

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

3

25

 

5288

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

3

25

 

6013

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

25

 

6506

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

25

33-48

5392

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

17

 

3846

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

17

 

105

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

17

 

2899

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

3

17

 

2521

Pochylski

Patryk

LUKS Kołaczkowo

93

17

 

3833

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

17

 

3836

Garboliński

Dawid

Gwiazda Bydgoszcz

84

17

 

4699

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

17

 

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

17

 

3840

Jurek

Arkadiusz

Gwiazda Bydgoszcz

67

17

 

3868

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

5

17

 

2896

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

17

 

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

10

17

 

5278

Stolarski

Robert

Sokół Gniewkowo

76

17

 

5290

Stolarski

Dawid

Sokół Gniewkowo

6

17

 

2354

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

6

17

49-51

2889

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

15

 

3851

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

10

15

 

3202

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

5

15

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz