Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj87
wczoraj165
tydzień87
miesiąc2576
wszystkie397945

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Kadeci po I WTK
Kadeci po I WTK 21/22 Drukuj

       

Kadeci po I WTK 2021/22

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

218

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

101

2.

219

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

2009

95

3.

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

70

4.

2361

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

70

5.

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

57

6.

1438

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

54

7.

7213

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

50

8.

5380

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

48

9.

5281

Stec

Oliwer

TG Sokół Gniewkowo

2007

46

10.

2905

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

44

11.

1439

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

42

12.

5382

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

41

13-14

5283

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

38

 

7212

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

38

15-18

2358

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

33

 

1436

Pieszak

Adam

KS Nowa Era Toruń

2010

33

 

1437

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

33

 

580

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

33

19-26

1446

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

24

 

3176

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2007

24

 

5147

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

24

 

3201

Wiśniewski

Antoni

Energa KTS Toruń

2007

24

 

3196

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toruń

2008

24

 

6961

Kempa

Olaf

ŚKTS Świecie

2008

24

 

574

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

24

 

3195

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

24

27-34

2366

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toruń

2010

13

 

568

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

13

 

577

Pawłowski

Oskar

Olimpia Grudziądz

2008

13

 

1871

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kuj.

2007

13

 

1879

Waldowski

Nikodem

UKS TOP Solec Kuj.

2007

13

 

1874

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kuj.

2009

13

 

2908

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

13

 

4968

Barton

Hubert

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2009

13

35-40

6963

Zielony

Wiktor

ŚKTS Świecie

2010

9

 

3203

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toruń

2009

9

 

8656

Łukaszewski

Paweł

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

9

 

9045

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno

2008

9

 

3865

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

9

 

4972

Skorulski

Adam

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2008

9

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz