Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj150
tydzień170
miesiąc1494
wszystkie396863

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Kadetki po I WTK
Kadetki po I WTK 21/22 Drukuj

       

Kadetki po I WTK 2021/22

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

1.

2902

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

101

2.

6491

Krause

Agata

EMDEK Bydgoszcz

2009

86

3.

4545

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

57

4.

2903

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

54

5.

5384

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

52

6.

2522

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

50

7.

5859

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

48

8.

5381

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sepólno

2011

46

9.

5853

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

44

10.

2796

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR-ULKS Barcin

2010

42

11.

1870

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

41

12-13

4757

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

38

 

8653

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

38

14-17

4756

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

33

 

2897

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

33

 

8646

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

33

 

8661

Wendland

Rozalia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

33

18-23

8658

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

 

8647

Belter

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

 

8657

Majdan

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

26

 

8650

Czajkowska

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

26

 

8649

Bryła

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

 

8659

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

26

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz