Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj29
wczoraj150
tydzień179
miesiąc1503
wszystkie396872

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Seniorzy po I WTK
Seniorzy po I WTK 21/22 Drukuj

      

Seniorzy po I WTK 2021/22

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

MW+MP

I

Za sez.

1.

3837

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

274

233

185

156

692

2.

192

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

198

198

229

156

625

3.

207

Walaszek

Przemysław

Energa KTS Toruń

0

85

198

149

198

545

4.

599

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

64

156

149

233

538

5.

194

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

140

168

149

168

485

6.

589

Golla

Marco

Olimpia Grudziądz

98

156

168

149

108

473

7.

208

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

77

77

96

130

303

8.

198

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

97

72

101

68

270

9.

186

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

81

85

101

40

267

10.

215

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

53

64

115

74

253

11.

205

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

70

74

107

70

251

12.

5623

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

64

64

96

62

224

13.

3860

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

53

53

107

62

222

14.

217

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

4

72

70

0

77

219

15.

218

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

18

53

83

53

189

16.

5392

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

60

40

83

17

183

17.

222

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

0

40

83

40

163

18.

6009

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

40

40

83

0

163

19.

1861

Majchrzak

Michał

UKS TOP Solec Kuj.

99

0

0

83

72

155

20.

6065

Stypka

Filip

Gotyk Toruń

1

40

0

63

40

143

21.

1053

Rumiński

Hubert

LUKS Chełmno

1

40

40

63

0

143

22.

214

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

25

25

63

40

128

23.

3846

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

25

0

83

17

125

24.

5386

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

0

53

63

0

116

25.

594

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

0

60

0

53

113

26.

2889

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

25

63

15

113

27.

3859

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

6

40

25

0

40

105

28.

219

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

9

25

53

0

25

103

29.

101

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

53

25

0

25

103

30.

570

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

60

40

0

0

100

31.

202

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

53

40

0

0

93

32.

3839

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

90

90

0

0

0

90

33-34

2888

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

25

0

63

0

88

 

5394

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

25

0

63

0

88

35.

1860

Leszczyński

Krzysztof

UKS TOP Solec Kuj.

83

0

0

83

0

83

36.

105

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

25

25

0

17

67

37.

1049

Lipowski

Daniel

GLKS GOK Rogóźno

70

40

25

0

0

65

38-39

6010

Maruszak

Piotr

UKS OSiR Brodnica

95

0

0

0

62

62

 

5225

Utylski

Rafał

KS Nowa Era Toruń

83

0

0

0

62

62

40.

6022

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

40

18

0

0

58

41.

1864

Świder

Dariusz

UKS TOP Solec Kuj.

74

0

0

0

53

53

42.

6019

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

3

25

25

0

0

50

43-45

3205

Fąfara

Krzysztof

Energa KTS Toruń

74

0

0

0

40

40

 

2887

Makowski

Kacper

LUKS Chełmno

98

0

0

0

40

40

 

199

Marciniak

Damian

Energa KTS Toruń

95

0

0

0

40

40

46.

5391

Lepak

Bartosz

Krajna Sępólno

89

0

40

0

0

40

47.

596

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

40

0

0

0

40

48-50

2899

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

3

0

18

0

17

35

 

2521

Pochylski

Patryk

LUKS Kołaczkowo

93

0

18

0

17

35

 

3833

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

18

0

0

17

35

51-56

6014

Wasilewski

Adam

UKS OSiR Brodnica

87

0

0

0

25

25

 

3835

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

0

0

0

25

25

 

2364

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

3

0

0

0

25

25

 

5288

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

3

0

0

0

25

25

 

6013

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

0

0

0

25

25

 

6506

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

0

0

0

25

25

57.

588

Gąsior

Kamil

Olimpia Grudziądz

90

0

25

0

0

25

58-61

7124

Piesik

Marek

GLKS Cis Cekcyn

91

18

0

0

0

18

 

7128

Słomiński

Tomasz

GLKS Cis Cekcyn

92

18

0

0

0

18

 

4897

Ostrowski

Wiesław

GLKS Gruta Mełno

52

18

0

0

0

18

 

5614

Broża

Łukasz

UKS Szaniec

95

18

0

0

0

18

62-71

3836

Garboliński

Dawid

Gwiazda Bydgoszcz

84

0

0

0

17

17

 

4699

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

0

0

0

17

17

 

216

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

0

0

0

17

17

 

3840

Jurek

Arkadiusz

Gwiazda Bydgoszcz

67

0

0

0

17

17

 

3868

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

5

0

0

0

17

17

 

2896

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

0

0

0

17

17

 

1433

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

10

0

0

0

17

17

 

5278

Stolarski

Robert

Sokół Gniewkowo

76

0

0

0

17

17

 

5290

Stolarski

Dawid

Sokół Gniewkowo

6

0

0

0

17

17

 

2354

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

6

0

0

0

17

17

72-73

3851

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

10

0

0

0

15

15

 

3202

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

5

0

0

0

15

15

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz